Курсова робота «Система охолодження ВАЗ», 2004 рік

З предмету Автомобілі · додано 28.02.2008 01:26 · від borland_3d · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Призначення системи охолоджування 2. Опис роботи системи охолоджування ваз 3. Основні несправності 4. Види рідин, що охолоджують 5. Ремонт і технічне обслуговування Системи охолоджування 6. Техніка безпеки при технічному Обслуговуванні системи охолоджування Висновок Список використаної літератури

Висновок

У висновку хотілося б відзначити актуальність системи охолоджування в наші дні. Я вважаю, що системи охолоджування будуть актуальні не тільки сьогодні, але і в майбутньому. До такого виводу я прийшов по двох причинах – перша: слідуючи законам механіки вічного двигуна не існує, оскільки завжди присутнє тертя між взаємодіючими деталями, а тим де є тертя є і розширення деталей із-за їх нагрівання. Тобто якщо навіть будуть винайдені двигуни, які не виділяють стільки тепла скільки Д.В.С., все одно система охолоджування (або відведення тепла), на мій погляд, повинна бути присутньою.

Друга причина: здається водії (в основному «наші»), не зустрічаються так часто з поломками, як в системі охолоджування двигуна і опалювання салону. Всім відома «холодна» волга (навіть сучасний ГАЗ 3110), кипуча Газель і так далі

До цих «якостей» можна додати частий витік рідини, що охолоджує, унаслідок відходу трубок, або течі в радіаторі. Так само тосол, який зазвичай використовується як рідина, що охолоджує, - отруйний.

Але ні худа без добра. Так наприклад новітня розробка фірми Prestone – Extended Life 5/100 – штрих до втілення концепції автомобіля, що не обслуговує. Особливість даного антифриза- підвищений термін служби. На відміну від наших «тосолов» тривалість експлуатації американського довгожителя зашифрована в назві – п'ять років або 100 миль (приблизно 160 тисяч кілометрів) пробігу! Є у препарату і інші достоїнства. Він також захищає від корозії більшість металів.

Ще одна варіація на тему «антифриз майбутнього» – препарат Low tox (тієї ж фірми – Prestone). Цей препарат зниженої токсичності, оскільки замість этиленгликолевой основи, сумно відомої своєю здатністю викликати навіть летальні результати, застосований куди менш отруйний пропиленгликоль. При попаданні в організм він істотно безпечніше за свої аналоги як для людей, так і для тварин. Правда, за це доводитися розплачуватися трохи пониженими показниками температур кипіння і кристалізації : +105С і –32,2С при розбавленні водою на 50%.

До речі іноді на ринках можна почути: вам «Тосол» або антифриз? У перекладі російською мовою це означає: вам вітчизняну рідину, що охолоджує, або імпортну? Адже саме як «незамерзаюча рідина» можна перевести напис «Antifreeze». Цим словом «у них» прийнято називати рідину, що охолоджує, хоча іноді можуть написати конкретніше «Cooling Water» (рідина, що охолоджує), просто антифриз - це більш загальне поняття: те, що не замерзає. У нас препарати, використовувані як рідини, що охолоджують, називаються «тосолами».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали