Курсова робота «Проектування систем пиле-газоочистки», 2005 рік

З предмету Екологія · додано 27.02.2008 20:14 · від Lizuha.89 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вихідні дані Вступ 1. Поняття СЗЗ 2. Порядок проектування 3. Методика розрахунку розсіювання в атмосфері шкідливих речовин 4. Характеристика підприємства, як джерела забруднення навколишнього середовища 5. Характеристика програмного комплексу «Гарант» 6. Аналіз результатів розрахунку розсіювання шкідливих речовин в атмосфері 7. Уточнення нормативних розмірів СЗЗ з урахуванням троянди вітрів регіону розташування підприємства 8. Заходи щодо зменшення викидів шкідливих речовин в атмосферу 9. Озеленення і зонування СЗЗ Висновок Використана література Додаток Результати розрахунку розсіювання шкідливих речовин у приземному прошарку атмосфери

Висновок

У даному курсовому проекті був зроблений розрахунок СЗЗ з урахуванням існуючого положення для підприємства КАТП - 1628. У результаті розрахунку розсіювання шкідливих речовин у приземному прошарку атмосфери були отримані перевищення ПДК в атмосферному повітрі речовин:

- пилюка неорганічна, SiO2>20% - 12,5 ПДК;

- марганець і його з'єднання - 2,0 ПДК;

- сажа - 1,4 ПДК;

- група суммации (диоксид азоту + сірчистий ангидрид) - 1,1 ПДК.

У результаті аналізу розрахунку було вирішено:

1. Провести заходи по зменшенню маси викиду шкідливої речовини в атмосферу.

2. Озеленення території СЗЗ підприємства.

3. У звязку з тим, що межа нормативної СЗЗ захоплює частину житлової забудови (одно-двоповерхові будинки), пропонується перші поверхи будинків орендувати під складські приміщення, а другі - під офіси фірмам, із наданням проживаючим у цих будинках квартир в інших частинах міста.

У якості природоохоронних заходів було запропоновано встановити на джерелі викиду № 3 фільтр ФРКИ - 60 із ступенем очищення до 90%, джерело № 8 (котельна) - перевести на газове паливо, організувати джерело № 6001 і збільшити висоту його викиду з урахуванням обмежувальних вимог.

Після виконання даних заходів щодо очищення газів, що викидаються, знизиться маса викиду шкідливої речовини в атмосферу, тим самим знизиться максимальна приземна концентрація речовини до припустимих значень, у результаті чого розміри СЗЗ підприємства досягнуть нормативних.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?