Курсова робота «Інформаційне забезпечення економічної діагностики підприємства», 2007 рік

З предмету Економіка · додано 27.02.2008 11:00 · від Yuliandr · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Завдання, принципи та інструментарій економічної діагностики підприємства 4 Особливості економічної діагностики 8 Види показників, які використовуються у діагностиці 10 Основні джерела економічної діагностики підприємства 15 Взаємозв’язок бухгалтерської інформації підприємства 18 Методи обробки інформації з метою діагностики 22 Автоматизація проведення фінансової діагностики діяльності підприємства 24 Висновки 26 Перелік посилань 27

Висновок

Отже, основною інформаційною базою для проведення економічної діагностики підприємства є: фінансово-бухгалтерська звітність, податкова звітність, нормативні документи й дані планів, офіційні нормативні документи, матеріали, акти, господарсько-правові документи (договори); технічна й технологічна документація; спеціальні спостереження (хронометражі); доповідні записки, переписка з контрагентами; реклама.

Джерелами інформації для діагностики фінансового стану підприємства є фінансова звітність, примітки до фінансової звітності, статистична й оперативна звітність.

Обов'язковою вимогою для інформаційного забезпечення економічної діагностики мають бути критерії повноти, своєчасності, достовірності та вірогідності. Звітність підприємства і його підрозділів повинна піддаватися періодичній перевірці. Перевірка інформації також повинна проводитися з узгодження показників різних форм звітності, з логічного контролю показників звітності, з узгодження й спадковості показників звітів за суміжні періоди, такими як зустрічні перевірки й перевірки стану обліку.

Отримана із перерахованих вище джерел первинна інформація повинна бути опрацьована, на основі чого розраховується система показників. На цій основі визначаються оптимальні співвідношення розподілу капіталу підприємства, основні резерви підвищення продуктивності праці, зниження собівартості продукції, найдешевші (найприйнятніші) джерела фінансування, резерви поліпшення ефективності використання основного та оборотного капіталу, оптимізується організаційна структура тощо. У кінцевому підсумку, на базі дослідження всіх сторін діяльності підприємства розробляються рекомендації з удосконалення господарського механізму, підвищення ефективності його функціонування, створення та впровадження технологій контролю за фінансово-економічним станом підприємств.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення