Курсова робота «Генератор прямокутних імпульсів», 2006 рік

З предмету Техніка, технології · додано 21.02.2008 17:52 · від zwitter · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Проектування генератора прямокутних імпульсів (ГПІ) 1.1. Аналіз схем реалізації очікувальних генераторів прямокутних імпульсів 1.1.1. Одновібратор на дискретних елементах 1.1.2. Одновібратори на логічних елементах 1.1.3. Одновібратори на операційних підсилювачах 1.2. Вибір схеми реалізації ГПІ 1.3. Розрахунок і вибір елементної бази 1.4. Моделювання роботи спроектованого ГПІ на ЕОМ 2. Проектування блоку живлення 2.1. Випрямлячі змінного струму 2.1.1. Опис роботи основних схем випрямлячів 2.1.2. Основні характеристики різних схем випрямлення 2.1.3. Вибір схеми випрямляча, розрахунок та вибір елементної бази 2.2. Стабілізація напруги та струму 2.2.1. Класифікація стабілізаторів та їх основні параметри 2.2.2. Параметричні стабілізатори напруги 2.2.3. Розрахунок параметричного стабілізатора напруги Додаток 1. Схема електрична принципова ГПІ Додаток 2. Схема електрична принципова блоку живлення ГПІ Додаток 3. Паспорні дані використаних елементів

Висновок

В даній курсовій роботі проведено аналіз схем ГПІ, зокрема, на біполярних транзисторах, логічних елементах та операційних підсилювачах. Вибрано та детально описано роботу генератора на логічних елементах з диференціюючою RC ланкою з додатнім зворотнім звязком. Розраховано значення елементів ГПІ у колі загальмованого режиму та у часозадавальних колах, вибрано елементну базу для його реалізації. З метою поліпшення функціональних характеристик одновібратора запропоновано використати схему, що надає можливість оперативного перелаштування шпаруватості генерованих імпульсів в широкому діапазоні за допомогою змінного резистора.

Перевірку розрахованих елементів здійснено моделюванням роботи схем генераторів за допомогою програми Electronics Work Bench.

Для забезпечення роботи ГПІ спроектовано двополярне джерело на базі параметричного стабілізатора та однопівперіодної схеми випрямляча з живленням від електричної мережі енергосистеми.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали