Курсова робота «Акціонерні товариства в Україні», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 16.02.2008 16:20 · від Cuba-88 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ I. Поняття, ознаки та види акціонерних товариств 1.1. Акціонерний капітал 1.2. Акціонерне товариство закритого типу та відкритого типів 1.3. Акціонерні товариства створені внаслідок приватизації (корпоратизації) в Україні Розділ II. Засновники та учасники акціонерних товариств 2.1. Органи управління акціонерними товариствами 2.2. Створення і управління акціонерним товариством 2.3. Контролюючі органи акціонерних товариств Розділ III. Ринок цінних паперів 3.1. Майно акціонерного товариства 3.2. Фондова біржа та розвиток ринку цінних паперів в Україні Висновок Список використаної літератури

Висновок

Акціонерним визнається товариство, яке має статутний фонд, поділений на визначену кількість акцій рівної номінальної вартості.

Акціонерне товариство є зараз домінуючою формою підприємницької діяльності. Його власниками вважаються акціонери, що мають обмежену відповідальність у розмірі свого внеску в акціонерний капітал корпорації. Весь прибуток корпорації належить її акціонерам. Виокремлюють дві його частини. Одна частика розподіляється серед акціонерів у вигляді дивідендів, друга — це нерозподілений прибуток, що використовується на реінвестування. функції власності та контролю поділені між акціонерами (власниками акцій) і менеджерами.

Засновниками та учасниками акціонерного товариства є фізичні та юридичні особи, які згідно зі статтею 2 Закону ”Про підприємництво” та іншими законодавчими актами можуть бути суб’єктами підприємницької діяльності.

За способом функціонування акцій закон розрізняє відкриті та закриті акціонерні товариства.

На сучасному етапі розвитку ринкових відносин в Україні надзвичайно актуальними для акціонерних товариств, створених у процесі приватизації та ба жалючих залучати інвестиційні ресурси та підвищити свою конкурентоспроможність, стають питання вмілого та грамотного управління підприємством. Саме компетентність у справах корпоративного управління та глибоке розуміння його найважливіших принципів є одним із головних питань для вітчизняних акціонерних товариств та економіки в цілому.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали