Курсова робота «Статистика робочої сили в Україні», 2007 рік

З предмету Статистика · додано 11.02.2008 21:19 · від YURAS_ · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Теоретичне частина. Статистика забезпечення підприємств робочою силою: 1.1. Аналіз та оцінка забезпеченості та структури кадрів на підприємстві 5 1.2. Джерела поповнення персонал підприємств 8 1.3. Забезпеченість підприємств України робочою силою 10 1.4. Кореляційне дослідження 13 2. Групування 16 3. Ряди розподілу 21 4. Ряди динаміки 29 5. Індекси 37 Висновки 41 Список використаної літератури 42

Висновок

Виконавши завдання курсової роботи ми дійшли певних висновків.

Українські підприємства в більшості галузей повністю забезпечені робочою силою, в тому числі кваліфікованими працівниками з якісною освітою і великим стажем роботи. Але існує велика частка населення, яка не може знайти роботу на підприємствах, оскільки в таких галузях як освіта, охорона здоров’я, транспорт та сільське господарство спостерігається скорочення кількості підприємств, особливо державної форми власності.

Провівши кореляційне дослідження ми підтвердили наочно, що чисельність працівників промисловості України впливає на обсяг реалізованої продукції промисловості.

Виконавши завдання про розподіл АТП на групи за різними ознаками ми визначили моду та медіану, тобто найпоширеніше та середньостатистичне значення ознак в групах і побудували графічні зображення моди та медіани. Також ми дослідили інші показники варіації.

Ми також порівняли темпи виробництва продовольчих товарів, таких як минтай та молоко. Визначили показники ряду динаміки за базисною та ланцюговою схемами, провели вирівнювання за аналітичним методом, методом середньої лінійної та ступінчатої середньої, зобразили вирівняні ради графічно для наочного порівняння Визначили індивідуальні індекси цін, кількості проданого товару та в цілому товарообороту і дізнались, що заробітна плата значно не змінилась при зміні кількості працівників.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали