Курсова робота «Використання контрольної карти середніх арифметичних значень», 2007 рік

З предмету Статистика · додано 08.02.2008 21:22 · від larko · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Статистичні методи управління якістю. Контрольні карти 6 1.1. Види контрольних карт 9 1.2. Використання контрольних карт 13 1.2.1. Контрольні карти Шухарта середніх значень для кількісних даних 14 1.2.2. Контрольні карти середнього арифметичного 17 1.3. Інтерпретація контрольних карт 21 2. Застосування процесу контрольних (X – R) карт 26 2.1. Методика регулюванням процесу при (X – R) карт у будівельній промисловості 26 2.2. Методика регулюванням процесу при (X – R) карт у деревообробній промисловості 31 2.3. Методика регулювання технологічним процесом при (X – R)карт у металообробній промисловості 38 3. Розрахункова частина 44 Висновки 53 Література 55

Висновок

У галузях промисловості статистичні методи застосовуються для проведення аналізу якості продукції і процесу.

Наукові методи статистичного контролю якості продукції використовуються в наступних галузях: у машинобудуванні, в легкій промисловості, у області комунальних послуг.

Проте якщо остання деталь виявиться бракованою, то буде знайдена і перша дефектна деталь в партії, а весь брак буде вилучений.

Для того, щоб жодна партія не уникнула контролю, прес автоматично відключається після обробки чергової партії заготовок.

Застосування вибіркового статистичного контролю має ефект всеосяжного тоді, коли кожна виробнича операція виконується стабільно завдяки ретельній відладці устаткування, використанню якісної сировини і т.д.

Аналізом якості є аналіз, за допомогою якого за допомогою даних і статистичних методів визначається відношення між точними і заміненими якісними характеристиками.

Аналізом процесу є аналіз, що дозволяє з'ясувати зв'язок між причинними чинниками і такими результатами, як якість, вартість, продуктивність і т.д.

Контроль процесу передбачає виявлення причинних чинників, що впливають на безперебійне функціонування виробничого процесу.

Якість, вартість і продуктивність є результатами процесу контролю.

Статистичні методи контролю якості продукції в даний час набувають все більшого визнання і розповсюдження в промисловості.

Звичайно при статистичному контролі якості допустимий рівень якості, який визначається кількістю виробів, що пройшли контроль і що мали якість нижче мінімально прийнятного, коливається від 0,5% до 1% виробів.

Проте, для компаній, які прагнуть випускати продукцію тільки вищої якості цей рівень може бути недостатнім.

Наприклад, "Volvo" прагне звести рівень браку до нуля, маючи на увазі, що хоч і випускаються мільйони автомобілів, але кожен покупець набуває лише одного з них.

Статистичний контроль якості в першу чергу застосовується у відділеннях фірми, де продукція виготовляється партіями.

Оскільки якість продукції, що виготовляється, у великій мірі залежить від якості технологічного процесу її виготовлення, то за якістю першої можна судити про якість останнього.

У виробничому процесі виготовлення виробів або їх частин здійснюється контроль їх якості статистичними методами і за наслідками контролю робиться висновок про якість відповідного технологічного процесу.

Тому разом із статистичними методами контролю якості на фірмі розроблені прості засоби контролю якості всіх деталей, що виготовляються (TQM).

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?