Курсова робота «Договір купівлі-продажу житла», 2007 рік

З предмету Право · додано 05.02.2008 14:47 · від Notka · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Поняття договору купівлі-продажу житла 2. Предмет та сторони в договорі купівлі - продажу житла 3. Зміст, порядок укладання та форми договору купівлі – продажу житла. 4. Відповідальність сторін за договором купівлі-продажу житла. Висновки

Висновок

На підставі вищевикладеного можна зробити висновок, що договір купівлі – продажу має дуже важливе значення і є не лише юридичною підставою виникнення, зміни чи припинення цивільних прав і обов`язків. Треба сказати, що його призначення значно ширше. Він виконує важливу праворегулюючу, а також правозахисну функцію і це звичайно є визначальним моментом для характеристики призначення будь-якого договору, а в даному випадку договору купівлі-продажу.

Прийнятий новий Цивільний кодекс установив, що договір купівлі-продажу є угодою, за якою одна сторона (продавець) передає або зобовязується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець приймає або зобов`язується передати майно (товар) у власність другій стороні (покупцеві), а покупець зобов`язується прийняти майно (товар) і сплатити за нього певну грошову суму.

Договір купівлі-продажу є оплатним, двостороннім і консенсуальним.

Відповідно до ст.656 Цивільного кодексу України предметом договору купівлі-продажу можуть бути: товар, який є у продавця на момент укладення договору або буде створений (придбаний, набутий) продавцем у майбутньому, майнові права та право вимоги, якщо вимога не має особистого характеру.

Предметом договору купівлі-продажу житла може бути окрема індивідуально визначена річ (квартира, будинок). Тобто предметами договору купівлі-продажу можуть бути ті об`єкти права власності, що відповідно до Закону України „Про власність” можуть належати юридичним або фізичним особам на праві власності.

Договір купівлі-продажу житла укладається в письмовій формі, підлягає обов`язковому нотаріальному посвідченню та державній реєстрації.

Суворі вимоги чинного законодавства до дотримання форми договору пояснюються важливістю житлового будинку і квартири як об`єкта права власності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали