Курсова робота «Розробка системи менеджменту в товаристві з обмеженою відповідальністю радіотехнічної галузі», 2004 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 28.01.2008 17:20 · від iii · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальна характеристика організації 2. Формування функцій менеджменту на підприємстві 2.1. Планування 2.2. Організування 2.3. Мотивування 2.4. Контролювання 2.5. Регулювання 3. Використання методів менеджменту в організації 4. Розробка механізмів прийняття управлінських рішень в організації 5. Проектування комунікацій на підприємстві 6. Формування механізмів управління групами працівників в організації 7. Розробка пропозицій з удосконалення керівництва 8. Оцінювання ефективності систем менеджменту Висновки Список використаної літератури

Висновок

У курсовому проекті відповідно до поставленої мети розроблено фактичну систему менеджменту товариства з обмеженою відповідальністю радіотехнічної галузі та раціоналізовано її відповідно до змін у середовищі функціонування з метою реалізації обраної підприємством стратегії, досягнення установлених цілей та завдань. Проект виконувавсь таким чином - на підприємстві розроблялась база для реалізації конкретних функцій менеджменту, методів менеджменту, механізмів прийняття управлінських рішень, проектування комунікацій, формування механізмів управління групами працівників, розробка пропозицій з удосконалення керівництва. У процесі планування проаналізовано середовище функціонування організації. У процесі організування здійснено реорганізацію організаційної структури управління - створено додаткові управлінські служби (відділ дослідницьких робіт, відділ міжнародної інтеграції), посади керівників (заступника директора з науково-дослідної роботи, заступника директора з міжнародної інтеграції), 3 виробничі підрозділи (цех №8,9, цех тестування і контролю якості кінцевих продуктів). У процесі мотивування розраховано ФОП за фактичної та раціональної організаційних структур управління. Характеристика процесів контролювання та регулювання на підприємстві відображена у контексті етапів виробничо-господарської діяльності відносно різних видів ресурсів. При цьому відображено процедури регулювання виявлених у процесі контролювання на підприємстві недоліків, проблем, відхилень.

У результаті реалізації функцій менеджменту на підприємстві розроблено дієві методи менеджменту. Також відображено механізми трансформації методів менеджменту в управлінські рішення, охарактеризовано умови та фактори прийняття управлінських рішень. Наведено процеси прийняття раціональних рішень щодо подолання 3 наявних організаційних проблем.

У проекті розроблено комунікаційну систему в організації, наведено приклади використання документації та графічних засобів при передачі інформації. Розглянуто особливості управління формальними та неформальними групами з урахуванням раціональних змін.

Наведено характеристику ефективних підходів до керівництва, здійснено оцінювання професійних якостей менеджерів згідно розробленої методики.

У результаті аналізу ефективності фактичної та раціональної систем менеджменту можна стверджувати, що організаційні зміни принесли позитивні результати

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення