Курсова робота «Фінанси орендних підприємств», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 25.01.2008 10:16 · від Алу · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Орендне підприємство як форма підприємницької діяльності. 2. Особливості формування фінансів орендних підприємств. 3. Аналіз проблем та перспектив розвитку орендних відносин в Україні. Лізинг – найвигідніший вид оренди. Висновок. Список використаної літератури.

Висновок

Функціонуючи в ринковій економіці як суб'єкт підприємницької діяльності, кожне підприємство має забезпечувати такий стан своїх фінансових ресурсів, за якого воно стабільно зберігало б здатність безперебійно виконувати свої фінансові зобов'язання перед своїми діловими партнерами, державою, власниками, найманими працівниками.

Однією з важливих передумов підвищення ефективності оренди, удосконалення керування нею й обґрунтованого прогнозування надходження орендної плати є аналіз ринку об'єктів оренди. Український ринок об'єктів оренди є досить різнорідним і масштабним. Однак дотепер у літературі цей ринок комплексно не досліджувався. Публікації в ріелтерських виданнях висвітлюють переважно стан ринку оренди житла у великих містах.

Ринок володіння на основі права користування оренди є, що доповнює до ринку володіння на основі абсолютного чи обмеженого права власності.

Принципи функціонування фінансів підприємств єдині для всіх видів і форм підприємницьких структур. Проте в організації фінансів, структурі джерел фінансових ресурсів, розподілі й використанні одержаного прибутку, взаєморозрахунків з бюджетом є певні відмінності. Ці відмінності повязані з формою власності, видом діяльності тощо. Особливості функціонування фінансів тут повязані насамперед із джерелами формування й використання фінансових ресурсів. Так, для фінансів орендних підприємств характерний такий важливий елемент, як система орендних платежів

Як різновид оренди, ми розглянули досить нову прогресивну форму забезпечення товаровиробників засобами виробництва – лізинг, що виступає як комерційний кредит, тобто кредит у натуральній формі, що дає можливість купувати сучасне устаткування і технології, а також нарощувати збут виготовленої продукції і стає ефективним важелем маркетингу для виробників, дозволяє ширше користатися прискореною амортизацією, тобто зменшує строк окупності інвестицій і ризик, не збільшує орендну плату.

Подальший розвиток економіки багато в чому залежить від становлення різних форм господарювання, у тому числі й орендної, що, у наслідку, дозволить Україні стати однієї з ведучих країн Європи.

Складені процеси становлення ринкових відносин в України мають свої особливості на рівні підприємства, становище якого у ринковій економіці докорінно змінюється. Для створення за часів соціалістичної економіки українських підприємств все відчутнішою стає потреба у кардинальних змінах з метою досягнення конкурентоспроможності в нових умовах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення