Курсова робота «Cтимулювання продажу товарів підприємства роздрібної торгівля на базі компанії», 2007 рік

З предмету Маркетинг · додано 24.01.2008 13:08 · від gromadaigor · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Стимулювання продажу товарів в підприємстві роздрібної торгівлі на прикладі ТОВ «ДЦ Україна» Висновки та пропозиції Список використаної літератури Додатки

Висновок

Проаналізувавши ситуацію що склалася в сфері використання сучасних активних заходів стимулювання продажу товарів в Україні можна зробити такі висновки:

по-перше, активно та широко використовують стимулювання тільки закордонні компанії або ж вітчизняні компанії стосовно закордонної продукції. Національний виробник міцно тримається старих традицій спілкування з покупцем і не бажає вкладати гроші (може більшість з них таких грошей і не має) в цю галузь маркетингових комунікацій, забуваючи, що мінімальна стартова ціна проведення семплінгу дорівнює вартості однієї хвилини на центральному телебаченні і що значно результативніше провести успішну локальну кампанію, ніж витратити гроші на слабку загальнонаціональну;

по-друге, не варто розробляти заходи зі стимулювання самотужки, без залучення відповідних професіоналів. В процесі пошуку нових способів боротьби за споживача, який на сьогоднішній день потребує більш особистого спілкування з виробником і з товаром, підприємства, що функціонують в Україні все частіше звертають свою увагу на можливість використання комплексу заходів, спрямованих на стимулювання продажів. Така зацікавленість збоку українських операторів на ринку відбивається і на діяльності рекламних агенцій, які підлаштовуються під потреби своїх потенційних клієнтів, створюючи подекуди навіть окремі підрозділи, що пропонують досить широкий набір послуг і займаються виключно розробкою заходів по стимулюванню збуту замовників.

по-третє, з розвитком ринку кількість акцій, спрямованих на стимулювання продажу товарів, збільшуватиметься, бо вони закладають підвалини тривалих стосунків між виробниками та споживачами.

четверте, законодавча база, яка б регулювала відносини у сфері стимулювання продажу продукції в Україні на даний момент відсутня.

Проміжну позицію між виробником та споживачем займають посередники. Зокрема, наприклад дистриб'ютори, які самі намагатимуться найбільше продати, а тому самі стимулюватимуть споживачів.

Переконливим прикладом у цьому відношенні є ТОВ «ДЦ Україна». Компанія «ДЦ Україна», відома також під назвою «Дистриб’ютор-Центр» є лідером у галузі роздрібної торгівлі товарами побутової хімії, особистої гігієни, парфумерії та косметики. На сьогодні «Торгова мережа ДЦ» об'єднує близько 80 магазинів, що пропонують покупцям красу, здоров'я, комфорт та задоволення і ця цифра постійно росте. Значну роль у постійному зростанні компанії відіграє її політика стимулювання збуту пропонованої продукції.

Для популяризації мережі магазинів “ДЦ” та стимулювання обсягу продаж використовуються всеукраїнські та місцеві акції. Протягом одного місяця в магазинах по всій Україні зазвичай проводять одразу кілька різних акцій. Так, наприклад, нещодавно стартували такі акції ДЦ як «Persil та Perwoll – золота якість та делікатне піклування!», «Відкрий світ яскравих посмішок разом з Colgate», «Більше близькості, більше свободи!» та ін. Для організації проведення даних стимулюючих заходів ТОВ «ДЦ Україна» користується послугами рекламних агенцій.

Достатньо актуальною для будь-якої фірми є проблема визначення і аналізу ефективності зусиль у сфері стимулювання продажу. Труднощі в оцінці ефективності стимулюючих заходів виникають у зв’язку з тим, що такі заходи є одним із декількох інструментів активізації продаж. Найпопулярнішим показником, що дає загальне уявлення про ефективність заходів із стимулювання збуту є показник рентабельності.

Практичний досвід компанії ТОВ «ДЦ Україна» свідчить, що при грамотному використанні прийомів та засобів стимулювання продажу підприємство може значно збільшити їх обсяг і отримати додатковий прибуток.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення