Курсова робота «Оцінка власного капіталу організації та його використання», 2007 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 21.01.2008 19:01 · від prettyw0man · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Методичний підхід до оцінки стану та використання власного капіталу підприємства 1.1. Економічний зміст власного капіталу та завдання його аналізу 1.2. Економічна модель оцінки стану та використання власного капіталу 2. Економічна оцінка стану та використання власного капіталу ТзОВ”Фірма Карпатисервіс” 2.1. Загальна характеристика господарської діяльності ТзОВ”Фірма Карпатисервіс” 2.2. Загальний аналіз власного капіталу ТзОВ”Фірма Карпатисервіс” 2.3. Аналіз руху власного капіталу ТзОВ”Фірма Карпатисервіс” 2.4. Аналіз фінансової стійкості підприємства ТзОВ”Фірма Карпатисервіс” 2.5. Аналіз ефективності власного капіталу ТзОВ”Фірма Карпатисервіс” 3. Обгрунтування управлінських рішень за результатами проведеного аналізу використання власного капіталу ТзОВ”Фірма Карпатисервіс” Висновки Список використаної літератури

Висновок

Власний капітал підприємства – важлива фінансова характеристика будь якого підприємства. На ций показник звертають велику увагу всі зацікавлені сторони, тому що по ньому можна судити про фінансову стійкість, незалежність, можливості підприємства. Завдяки цьому, важливе значення одержують облік і аналіз власного капіталу, що і були розглянуті на сторінках випускної роботи.

При аналізі фінансового стану максимально ефективно використовувалась надана інформація і якомога об'єктивніше оцінювався його фінансовий стан. Таким чином, в процесі аналізу можна зробити висновок, що є всі підстави оцінити фінансовий стан підприємства ТзОВ”Фірма Карпатисервіс”, як критичний. Дані аналізу оборотних засобів підприємства свідчать про їх зростання по суті тільки за рахунок дебіторської заборгованості (яка збільшилась за останні рік на 101,1 тис. грн.). А в структурі останньої має місце зростання простроченої дебіторської заборгованості.

На підприємстві має місце критичний стан наявності обігових коштів, що потрібні для здійснення поточної діяльності підприємства..

Негативним можна відзначити низьке значення показника рентабельності власного капіталу, який становить на кінець 2005 року – 0,12%, хоча на початок 2005 року він становив 0,20%. Це свідчить про те, що підприємство не має достатні оборотність власного капіталу на підприємстві.

За 2005 рік відбулося зменшення всіх показників, що характеризують фінансову стійкість підприємства, що свідчить про зростання залежності останнього від кредиторів, хоча коефіцієнт автономії все ще знаходиться на високому рівні.

При здійсненні аналізу було виявлено, що підприємство зовсім не використовує у своїй діяльності довгострокові кредити, надаючи перевагу кредиторській заборгованості, як джерелу залучених засобів. Це, очевидно, зумовлено тим, що такі залучені засоби є дешевшими.

Виходячи з результатів аналізу, підприємству необхідно звернути особливу увагу на фінансовий менеджмент. Оскільки підприємство знаходиться у досить важкому фінансовому стані, втягнулося в борги, ймовірність повернення яких дуже мала (про що свідчить низька платоспроможність), відсутність обігових коштів загрожує збоям у виробничому процесі - в такому випадку йому потрібні довгострокові кредити або інвестиції, тому що власними зусиллями вийти з такого скрутного становища дуже важко.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення