Курсова робота «Розрахунок діяльності та оцінка ефективності підприємства ВАТ «Прилучанка»», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 12.01.2008 23:21 · від Алусик · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

І. Вихідні дані до курсової роботи ІІ. Розробка ресурсних моделей виробництва ІІІ. Розрахунок витрат на виробництво ІV. Аналіз результатів діяльності підприємства Висновок Література

Висновок

В ході виконання курсової роботи за вихідними даними провели розрахунок діяльності підприємства і оцінили ефективність його функціонування.

У розділі „Розробка ресурсних моделей виробництва” розрахували кількість механізованих робочих місць на підприємстві а також потребу в кадрах. Здійснили розрахунок загальної кількості та вартості робочих місць, будівель та споруд. Для всіх груп основних фондів розрахували суму амортизаційних відрахувань.

У розділі „Розрахунок витрат на виробництво” обчислили умовно – змінні витрати (витрати на основні матеріали та на електроенергію, що витрачається на технологічні потреби ), витрати на оплату праці основних виробничих, допоміжних робітників, керівників, спеціалістів та службовців. Провели калькуляцію собівартості і розрахували ціну продукції.

У розділі „Аналіз результатів діяльності підприємства” розрахували прибуток, що очікується від реалізації продукції і рентабельність виробництва та продукції. Обчислили техніко – економічні показники виробництва. Побудували діаграму питомої ваги різних видів витрат у повній собівартості продукції. Розрахували точку беззбитковості виробництва і побудували графік, який показує, що для забезпечення беззбитковості виробництва річний випуск продукції повинен бути не меншим ніж 537640 од.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення