Курсова робота «Інкасо як форма розрахунків», 2007 рік

З предмету ЗЕД · додано 09.01.2008 16:24 · від eileen · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Інкасо як форма розрахунків 4 2. Види інкасо 5 3. Схема розрахунків по документальному інкасо 5 4. Уніфіковані правила по інкасо 8 Висновки 16 Список використаних джерел 17

Висновок

Міжнародні розрахунки – це здійснення платежів за грошовими вимогами і зобов’язаннями, що виникають у зв’язку з економічними, політичними і культурними відносинами між юридичними особами і громадянами різних країн. В економічній сфері вони охоплюють розрахунки із зовнішньої торгівлі товарами і послугами, а також із некомерційних операцій, кредитів, руху капіталу між країнами.

Кожна форма міжнародних розрахунків в тій чи іншій мірі пов’язана з ризиком для експортера й імпортера. Це залежить від багатьох факторів –від виду товару, ступеня взаємної довіри партнерів, їх платоспроможності, надійності банків, залучених до даної угоди і т. д. Тому кожен учасник угоди прагне відстояти ту форму розрахунків, яка є саме для нього більш вигідною і в меншій мірі пов’язана з ризиком.

Інкасо – банківська розрахункова операція, засобом якої банк за дорученням свого клієнта (експортера) одержує на основі розрахункових документів належні йому кошти від платника (імпортера) за відвантаженні на його адресу товари або за надані йому послуги і зараховує ці кошти на його рахунок в банку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали