Курсова робота «Профілактика інфекцій, що передаються статевим шляхом в курсі середньої загальної школи», 2006 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 02.01.2008 14:26 · від izard · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І. Методичне забезпечення теми 1.1. Контент-аналіз програм, підручників з біології та валеології Розділ ІІ. Використання матеріалу теми на уроках 2.1.2. 2. Нетрадиційний урок 2.3. Урок-екскурсія 2.4. Урок в молодших класах Розділ ІІІ. Застосування матеріалів в позакласній роботі 3.1. Науково-дослідницька робота 3.2. Виховний захід Висновки Список використаних літературних джерел одатки

Висновок

Опираючись на матеріал, викладений у даній курсовій роботі можна зробити висновки, що ще дуже багато потрібно зробити для того, щоб уникнути такої небезпечної і невиліковної хвороби як СНІД та венеричні захворювання, які після лікування залишають по собі важкі наслідки для здоров’я людини. Отже вкрай необхідно впроваджувати консультативні та превентивні заходи щодо подолання та унеможливлення проникнення венеричної хвороби до організму людини.

Насамперед необхідно проводити заходи по інформуванню підростаючого покоління.

З плином часу виявляється багато недоліків в системі інформування молоді щодо хвороб які передаються статевим шляхом. Наслідком цього ми маємо дуже сумні показники захворюваності СНІДом та венеричними хворобами, які за останній час набули широкого розповсюдження.

Хоча людство спрямовує свої зусилля на подолання цієї проблеми але вони виявляються недостатніми. Необхідно виховувати молодь в системі валеологічного світогляду. Адже ті знання якими буде володіти людина допоможуть уникнути захворіння.

Людина нерідко думає, що хвороба обмине її стороною, що це ніколи з нею не трапиться і не приділяє необхідної уваги цій проблемі. Такою поведінкою вона наражає себе на небезпеку. Адже захворюємо ми дуже швидко, а процес реабілітації в кращому випадку проходить досить повільно.

Проблема інфекційних хвороб повинна набути широкого загалу, адже цими небезпечними хворобами найчастіше захворюють молоді люди. Тому система освіти повинна створити такі умови інформування молоді, які будуть у доступній та зрозумілій формі пояснювати як треба захищати себе від венеричних захворювань.

Спрямування зусиль на подолання проблеми венеричних захворювань допоможе в майбутньому мати проінформовану та здорову молодь.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали