Курсова робота «Форми і системи оплати праці та способи їх удосконалення», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 23.12.2007 15:27 · від Demer · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1 I. Суть та роль заробітної плати в економіці 1.1. Характеристика сучасного стану заробітної плати 2 1.2. Стимулювання трудової діяльності 3 1.3. Визначення терміну „оплата праці” та її функції 4 II. Оплата праці та її регулювання 2.1Принципи організації оплати праці 6 2.2Форми і системи оплати праці 7 2.3Державне і договірне регулювання оплати праці 12 2.4Сучасні застосовувані системи і форми оплати праці 13 2.5Доплати і надбавки як спосіб удосконалення систем оплати праці 18 Висновок 23 Список літератури 24

Висновок

Впровадження передових форм і систем заробітної плати, насамперед колективної системи, зумовлює дію тенденції до зростання частки додаткових елементів заробітної плати – премій, бонусів тощо.

Стимулюючу роль відіграє система пенсійного забезпечення з приватних фондів компаній, якою охоплено майже 90% найманих працівників на підприємствах із кількістю зайнятих понад 100 осіб.

Якщо в попередній період домінуючою була система Тейлора, то нині переважає система Мейо, створення автономних бригад, збагачення змісту праці.

Найбільше відповідає змісту й характеру праці в сучасних умовах колективна система заробітної плати. Вона, по-перше, передбачає додаткове джерело для виплати заробітної плати – частину прибутку, що посилює стимули до праці, можливість часткового перетворення певної кількості найманих працівників на співвласників підприємств. По-друге, ця система найбільше узгоджується з колективним характером праці. По-третє, її впровадження має на меті здебільшого контроль самих найманих працівників за кількістю та якістю виготовленої продукції, кількістю та якістю витраченої праці тощо, що скорочує витрати на виробництво.

Отже впровадження принципово нових форм і методів організації виробництва і оплати праці в нашій сучасності дає імпульс до підвищення життєвого рівня, покращення умов і збільшення продуктивності праці робітників та якості виготовленої продукції чи наданих послуг, тим самим збільшуючи прибуток підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення