Курсова робота «Особливості просування соціальних послуг на Україні», 2006 рік

З предмету Соціальна робота · додано 20.12.2007 21:50 · від anchoha · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Історико-методологічні аспекти просування соціальних послуг 1.1. Ретроспективний аналіз просуваняя соціальних послуг на Україні 1.2. Уточнення понять „соціальні послуги” та „просування послуг” 1.3. Методологія дослідження просування соціальних послуг Розділ 2. Теоретичні oснови просування соціальних послуг на україні 2.1. Сутність соціальних послуг та механізм їх просування 2.2. Структура сфери просування соціальних послуг 2.3. Рекомендації для якісного та результативного здійснення просування соціальних послуг на Україні Висновки Список використаної літератури

Висновок

Соціальні послуги – комплекс правових, економічних, освітніх, медичних, реабілітаційних та інших заходів, спрямованих на окремі соціальні групи чи індивідів, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, з метою поліпшення аюо відтворення їх життєдіяльності, соціальної адаптації та повернення до повноцінного життя.

Просування соціальних послуг – організація діяльності щодо розповсюдження, предоставлення необхідних соціальних послуг.

Це дві основні категорії, які ми застосовуємо в ході даної роботи. В курсовій роботі також був проведений ретроспективний аналіз становлення і розвитку просування соціальних послуг. Ми дізналися, що розвиток почався ще з часів формування суспільства і продовжується аж до сьогодні. Таким чином, на території України склалася давня традиція такої діяльності. Ось тільки чомусь так повелося, що цей досвід ми не використали свого часу і вже, мабуть, не використаємо через майже повну орієнтацію на західні технології.

Також у першій главі іде уточнення основних понять, таких як „просування соціальних послуг”, „соціальні послуги”, а також допоміжних: „соціальна політика”, „соціальна допомога”, „соціальне забезпечення” і „соціальне обслуговування”.

Також слід сказати, що об’єкт м идосліджували за допомогою системного підходу, принципів сходження від абстрактного до конкретного, взаємозв’язку теорії і практики, об’єктивності та історизму, а також методів, конкретно-історичного, аналізу, системного аналізу та методу актуалізації.

Проте основу роботи складає другий розділ.

В першому підрозділі ми досліджуємо сутність соціальних послуг, даємо якісну характеристику і уточнюємо механізм процесу просування соціальних послуг, на чому і акцентуємо увагу. Просування неякісних послуг не має сенсу, бо це суперечить головній меті їх предоставлення.

В другому підпункті ми аналізуємо об’єктів і суб’єктів просування соціальних послуг. В суб’єктах виокремлюємо рівні: державний, регіональний та індивідуальний. Щодо об’єкта, то в ході детальнішого вивчення ми розуміємо, що до єдиного рішення ані теоретики, ані практики не дійшли.

В третьому підпункті розглядаємо реальне практичне здійснення просування соціальних послуг на Україні. Визначаємо особливості та надаємо рекомендації щодо поліпшення цієї діяльності.

Можна підбити підсумки і сказати, що поставлену перед нами мету ми виконали – дослідили особливості просування соціальних послуг на Україні. А що стосується гіпотези, то вона повністю підтверджується.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення