Курсова робота «Розрахунок собівартості пристрою», 2003 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 17.12.2007 15:38 · від kaz · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Загальна характеристика собівартості 3. Обгрунтування вихідних даних для розрахунку собівартості і відпускної ціни пристрою 4. Розрахунок собівартості пристрою 5. Розрахунок відпускної ціни пристрою 6. Висновки 7. Список використаних джерел

Висновок

В ході виконання курсової роботи була розрахована собівартість виготовлення пристрою приймач FM діапазону і його відпускної ціни, також були описані такі розділи як обгрунтування вихідних даних для розрахунку собівартості і відпускної ціни пристрою, де описуються по кожній статті калькуляції всі витрати, що пов’язані з виробництвом на дрібно-серійному підприємстві. Для розрахунку собівартості приймача були розраховані витрати по кожній статті калькуляції. Для підприємств дрібно-серійного виробництва собівартість розраховується по одинадцяти статтях, до яких входять такі складові: витрати на монтажні матеріали, матеріальні витрати, основна та додаткова заробітна плата, електроенергія, загальнозаводські витрати, цехові витрати, відрахування від заробітної плати, витрати на утримання обладнання, виробнича та позавиробнича собівартість.

Для виготовлення обраного пристрою було затрачено 161,3 гривні. При розрахунку ж відпускної ціни враховувалась рентабельність для підприємств дрібно-серійного виробництва, рентабельність яких складає 25%. Відповідно відпускна ціна FM приймача становить 241,94 гривень.

В

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення