Курсова робота «Розробка комплексу маркетингу», 2007 рік

З предмету Маркетинг · додано 17.12.2007 14:38 · від Nazar · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Аналіз ринкових можливостей і вибір цільових сегментів 5ст. 2. Розроблення товару 14ст. 3. Ціноутворення 17ст. 4. Організація збуту продукції 19ст. 5. Комунікаційна політика 21ст. Висновки. Список використаної літератури.

Висновок

Основи виконаної курсової роботи спираються на теоретичний курс маркетингу викладений кращими фахівцями Національного університету „Львівська політехніка”. Згідно поставлених ними завдань було сформовано комплекс заходів для проведення інтенсивної маркетингової політики виробника пива.

Метою роботи було створення чотирьох складових комплексу маркетингу. Наша фірма, зібравши достатньо інформації, виявила незадоволену потребу на ринку будівельних матеріалів в Україні і вирішила задовільнити її, виробляючи недорогу високоякісну продукцію. На основі зібраної інформації та отриманих результатів, узгодивши дії, ми вирішили дати своїй фірмі назву “Foris”, яка буде, на нашу думку, частково приваблювати споживачів та повністю відповідатиме нашому товару. На основі даних досліджень ми провели сегментування ринку, результати чого показали, що фірма вироблятиме вікна для споживачів із низьким і середнім рівнем доходів, серед яких переважають громадяни віком від 25 років до 50 років, для фізичних осіб, які купуватимуть до 30м2 і для юридичних осіб, які куплятимуть в кількості більше 46 м2.

В даній курсовій роботі для того, щоб визначити оптимальну ціну (Цопт.=1560,17 грн.) на наш товар ми використали модель ціноутворення, що орієнтується на попит, з врахуванням впливу інших моделей, оскільки вони взаємопов’язані. Обрана модель базується на законі попиту, який стверджує, що ціна товару обернено пропорційно впливає на величину попиту на нього.

Для оцінки взаємозв’язку між ціною і попитом на свій новий товар (рівнем його збуту) фірма протягом декількох місяців проводила ринкове тестування цього товару (його пробний маркетинг) при різних рівнях цін в діапазоні: від Ц1 = 1887 до Цm =870: обсяг збуту при цьому змінювався від N1=2418 до Nm=7454. Також розрахували основні показники діяльності підприємства “Foris”: рівень збуту становить 4280 шт., максимальний рівень прибутку=6623656,1 грн., собівартість продукції =451,02 грн.

У своїй роботі ми вирішили застосувати розповсюдження продукції по дворівневому каналу розподілу. Наші вікна будуть попадати з підприємства до споживача через оптових та роздрібних посередників.

Щоб просунути наш товар на ринок, потрібно його добре розрекламувати.

Проаналізувавши наші можливості, ми вирішили розповсюджувати рекламу такими засобами: журнальну рекламу, так як ця реклама є престижна, достовірна, має високу демографічну вибірковість, довго тривалість існування і велику кількість “вторинних читачів”; рекламу на телебаченні, яка дає можливість охопити широку аудиторію; сувенірну рекламу, випустивши ручки, блокноти і брилки з товарною маркою фірми “ Foris”;зовнішню рекламу.

Фірма “Foris” планує застосовувати “паблік рілейшинз” і зокрема організацію фірмою різних заходів, що мають характер події, а також спонсорство у сфері футболу, що є дуже перспективними.

Як можна зрозуміти з виконаної роботи маркетинг посідає одне з провідних місць у становленні підприємницької діяльності в Україні. Підприємства що переходять на засади маркетингу приречені на процвітання за відносної стабільності зовнішніх чинників.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали