Курсова робота «Товарознавча характеристика освітлювачив», 2006 рік

З предмету Товарознавство · додано 13.12.2007 13:35 · від Nataslav · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Стан ринку освітлювальних приладів в україні 2. Класифікація та характеристика Асортименту освітлювачів на матеріалах магазина “Строй-ка” 3.вимоги до якості освітлювальних приладів 4. Аналіз споживних властивостей та якості освітлювальних приладів на матеріалах магазина “Строй-ка” Висновки та пропозиції Список використаної літератури Додатки

Висновок

Ринок освітлювального устаткування продовжує інтенсивно розвиватися. У сегменті офісного освітлення росте інтерес до освітлювального устаткування, яке задовольняє не тільки функціональним, але і естетичним вимогам споживача. При цьому, на мій погляд, зниження продажів найбільш ходових моделей люмінесцентних і растрових світильників не спостерігається.

У побутовому освітленні вирішальну роль при покупці світильників грають сучасні тенденції в оформленні інтер'єру. Підтримка широкої номенклатури світильників різних стилів (більше 5 тис. позицій) дозволяє вітчизняним компаніям добитися високих показників реалізації.

Цього року українські компанії чекає зростання продажів освітлювального устаткування в 12-16% (в порівнянні з минулим роком).

Незалежно від того, який шлях виберуть конкретні виробники, їх плани і дії знаходитимуться під впливом декількох основних тенденцій розвитку українського ринку освітлення офісних, комерційних і інших громадських приміщень. Саме вони визначатимуть загальний напрям руху на найближчих 5-7 років. Спробуємо їх коротко сформулювати.

Зміни в характері попиту, обумовлені зростанням і ускладненням економіки.

Економічне зростання створює необхідні умови для переорієнтації попиту від задоволення первинної потреби в світлі взагалі до індивідуалізованих світлових рішень. Ця трансформація обумовлює необхідні умови процесу ділення ринку світильників на все нові і нові товарні категорії.

Масовий перехід на лампи Т5 і компактні люмінесцентні лампи.

Відмова від використання застарілих товстих і малоефективних ламп типу Т8 (з діаметром трубки 26 мм) на користь тонких ламп типу Т5 (з діаметром 16 мм) забезпечує достатні умови для створення різноманіття елегантних і сучасних світильників, що відрізняються на вигляд і світловим характеристикам. Світильники на основі ламп типу Т5 в найближчі декілька років стануть фактичним стандартом загального освітлення великих площ. «Даунлайти» з використанням КЛЛ займуть нішу приміщень з меншими розмірами.

Інтеграційні процеси, що набирають силу, означають перехід від ізольованої діяльності в Україні до конкуренції на рівні євроазіатського ринку. З одного боку, зміни споживчого попиту зароджуватимуться в Західній Європі, все сильніше роблячи вплив на ринок України. З іншого боку, переміщення світового виробництва до південно-східної Азії, що продовжується, і подальша мініатюризація світильників підсилюватимуть тиск на українських виробників масових дешевих світлотехнічних виробів.

Ускладнення попиту, будівництво нових офісних, комерційних і інших громадських будівель, що розширюється, згадувана вище інтеграція українського ринку в євроазіатський, посилення юридичних вимог до безпеки приміщень приводять до зростання значущості аварійного освітлення. Протягом декількох найближчих років сегмент аварійного освітлення, що формується, буде швидко рости; його питома вага в грошовому виразі швидко наближатиметься до європейських показників.

Перехід від прямого освітлення до відбитого і комбінованого світла відповідно до стандартів LG3.

Продовжиться відносне зниження об'ємів вбудовуваних світильників. Випереджаючими темпами буде рости випуск стельових (часто званих "накладними") і, особливо, підвісних світильників. Комфортніший розподіл світлового потоку не тільки вниз, але також вгору і в сторони і потенційну різноманітність таких світильників дають величезні можливості архітекторам і дизайнерам інтер'єрів.

Заміщення електромагнітних дроселів електронними ПРА.

У 2005 році в Євросоюзі набула чинності заборона на використання електромагнітних дроселів класу С4. Законодавчі обмеження і прагнення компаній до зниження експлуатаційних витрат різко звузять європейський ринок електромагнітних ПРА. Це приведе до зменшення диференціала за ціною електромагнітних і електронних ПРА, достатньому для забезпечення масового переходу на використання останніх. Зрозуміло, що Україна також не залишиться в стороні від цього процесу.

Підсумовуючи викладене вище, необхідно сказати, що перед українськими виробниками освітлення стоїть завдання в найближчі п'ять років перебудуватися так, щоб бути здатними ефективно задовольняти потреби попиту, змінного відповідно до глобальних тенденцій.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали