Курсова робота «Витрати виробництва аналіз та шляхи зниження», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 08.12.2007 14:39 · від degget · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Теоретична характеристика витрат виробництва 5 2. Дослідження системи управління витратами на ТОВ “Ортекс” 18 3. Рекомендації щодо зниження витрат на підприємстві ТОВ “Ортекс” 29 Висновки 32 Список використаної літератури 34 Додатки 36

Висновок

Таким чином управління витратами – це процес цілеспрямованого формування витрат щодо їхніх видів, місць та носіїв за постійного контролю рівня витрат і стимулювання їхнього зниження. Воно є важливою функцією економічного механізму будь-якого підприємства.

Побудову та вдосконалення системи управління витратами на підприємствах пропонується здійснювати шляхом: виділення основних понять і процедур, системи управління витратами; виявлення існуючих проблем формування та контролю витрат на підприємстві; формування моделі управління витратами з урахуванням особливостей галузі та підприємства; побудови інформаційної системи; адаптації документообороту до обраної інформаційної системи; розподілу відповідальності за формування витрат та створення механізму мотивації і стимулювання їх зниження.

Проаналізувавши господарську діяльність підприємства ТОВ „Ортекс” за 2004-2006 роки можна зазначити що на підприємстві за період 2005-2006 роки витрати на виробництво збільшились на 5,2 тис. грн, в основному за рахунок збільшення витрат на оплату праці.

Загалом фінансовий стан підприємства ТОВ „Ортекс” за 2004-2006 роки можна вважати стабільним. Але незначні зростання доходів потребують кардинальних змін у підприємницькій політиці організації. На мою думку наступні заходи підвищать успішність діяльності підприємства: по-перше, слід зайнятись широкою рекламною політикою, деякі грошові затрати сьогодні дадуть завтра більш великі прибутки; по-друге, потрібно налагоджувати зв’язки з новими фірмами і організаціями – це дасть змогу зменшити закупівельну вартість комплектуючих деталей і відповідно зменшити ціну продажу комп’ютерної техніки та аксесуарів, що дасть змогу гідно конкурувати з іншими підприємствами; по-третє, розширити асортимент надання послуг у сфері інформаційних технологій, стати наприклад Інтернет-провайдером, що дасть додаткові прибутки; і нарешті, потрібно на постійній основі проводити маркетингові дослідження ринку збуту, адже інформація про стан ринку інформаційно-комп’ютерних технологій дуже важлива, дає змогу динамічно коректувати господарську політику підприємства що покращує діяльність фірми.

На підприємстві ТОВ „Ортекс” є резерви для зниження витрат виробницва, так тільки по одному типу програмного забезпечення, що виробляється на фірмі резерв зниження витрат становить 200 грн. Вцілому резерви для зниження витрат виробництва складають 4850 грн.

В цілому відмітимо, що зниження витрат виробництва на підприємстві ТОВ „Ортекс” можна досягти в результаті: застосування ресурсозберігаючої технології, що забезпечує економію матеріалів та енергії, вивільнення робітників; чіткого дотримання технологічної дисципліни, що призводить до скорочення втрат від браку; використання технологічного обладнання, особливо такого, що дорого коштує в економічно ефективних сферах та режимах; збалансованої експлуатації виробничих потужностей, що призводить до скорочення вартості основних засобів, незавершеного виробництва та запасів продукції; розробки оптимальної стратегії технічного розвитку підприємства, що забезпечує раціональний рівень витрат на створення технічного потенціалу підприємства; підвищення організаційного рівня виробництва, що призводить до скорочення втрат робочого часу, тривалості виробничого циклу і, як наслідок, зниження собівартості продукції та величини оборотних засобів підприємства; запровадження ефективних систем внутрішньовиробничих економічних відносин, що сприяють економії всіх видів ресурсів, підвищенню якості продукції; раціоналізація організаційної структури системи управління виробництвом а значить, скорочення витрат на управління, підвищення його ефективності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення