Курсова робота «Податкові перевірки», 2006 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 29.11.2007 20:58 · від MazajTR · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ I. Перевірка як форма податкового контролю Розділ II. Порядок та підстави проведення перевірок Розділ III. Характеристика видів перевірок та акти перевірок 3.1. Види податкових перевірок 3.2. Оформлення результатів перевірки Розділ IV. Права та обов’язки державних податкових інспекцій при проведенні податкових перевірок. 4.1. Функції державних податкових інспекцій 4.2. Права та обов’язки державних податковихінспекцій при проведенні перевірки 4.3Принципи здійснення податкових перевірок Висновки Список використаних джерел

Висновок

Отже, в даній курсовій роботі було визначено важливе питання, що таке податкова перевірка, її місце у податковій системі України, значення для суспільства, головні ознаки та принципи здійснення даного методу фінансового контролю. Також, вияснено та висвітлено основні права та обов`язки державних податкових служб при виконанні своїх функцій в сфері реалізації податкових перевірок.

Під час вивчення та розгляду даного питання, я використовувала такі базові нормативно – правові акти, як : Закони України „Про державну податкову службу в Україні”, „Про систему оподаткування”, „Про державну контрольно – ревізійну службу в Україні”, Указ Президента України „Про деякі заходи з дерегулювання підприємницької діяльності”, інструкцію Колегії Рахункової Палати України „Про порядок проведення перевірок, ревізій Рахунковою палатою ” ті інші.

На сьогоднішній час, дана сфера діяльності податкових органів являється досить потрібною для суспільства, це пояснюється тим, що розвиваються найрізноманітніші багатосторонні відносини як у фінансовій, так і господарській галузі, такі рівні розвитку саме сприяють певному нагляду та контролю з боку уповноважених державою органів.

Правове регулювання податкових перевірок, можна сказати, є досить насиченим та базовим. Законодавець прагне як найчіткіше врегулювати права та обов’язки органів, що здійснюють перевірку, так і суб’єктів перевірки. Та попри усі намагання удосконалення цього податкового процесу, на практиці часто виникають конфліктні та неврегульовані законодавством ситуації.

Щоб вирішити хоча б частину проблемних ситуацій у даній діяльності, можна ввести зміни до діючого законодавства, або прийняти нове. Але скільки б не було нормативно – правових актів, регулюючих податковий процес перевірок, скільки б не вносилося змін, все одно будуть зловживання та казусні ситуації. Такі проблеми можна вирішити лише шляхом удосконалення механізму проведення та виконання податкових перевірок органами державної податкової служби. Підвищити вимоги до осіб, які працюють по виконанню цих функцій, більш чіткіше визначити коло їхніх повноважень, ставити високі вимоги до культури поведінки, професійних та практичних знань. Важливим стоїть ряд питань про кількість та тривалість податкових перевірок, а також рівень їхньої організації.

Ці питання є найбільш актуальними, оскільки, саме щодо них виникають найчастіше порушення, і які створюють додаткові труднощі у здійсненні господарської діяльності суб’єкта господарювання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали