Курсова робота «Реклама на Україні», 2007 рік
З предмету Маркетинг · додано 26.11.2007 20:26 · від loreleya
Зміст
Висновок
Важливо відзначити наступні моменти загального плану:
• рекламно-комунікаційний ринок України продовжує розвиватися хорошими темпами і стійкою динамікою по всіх своїм структурним сегментам;
• для коректної оцінки сумарних темпів зростання (особливо в медіа) необхідно пам'ятати, що експерти додали до структури ринку ряд раніше неоцінюваних сегментів (політична реклама, спонсорство на ТБ, транспортну і внутрішню реклами);
• всі цифри приведені без урахування податків.
Ряд прогнозів-зауважень по окремих значущих сегментах ринку реклами 2007:
Телебачення: Зростання цін на телерекламу продовжиться (до 30-35%), хоча темпи такого зростання і знизяться в порівнянні з 2006 роком. Процес витіснення невеликих рекламодавців з цього виду медіа стане ще очевиднішим.
Преса: У 2007 році в сегменті друкарських медіа продовжаться основні процеси, які почалися вже в кінці 2006 року:
1. утворення нових медіа холдингів і sales houses;
2. активна покупка існуючими медіа-холдингами окремих проектів і висновок на ринок нових проектів, зокрема, вихід відомих міжнародних брендів;
3. поява нових сегментів на українському ринку друкарських ЗМІ;
4. впровадження дорогих видавничих технологій і перехід на якісно новий рівень існуючих медіа-проектів;
5. подальше зростання регіональної преси за рахунок розширення географії споживчих ринків у цілого ряду сегментів (банки, мобільні оператори, торгові центри і т.д.) і підвищення інтересу рекламодавців до регіональних ринків, а також за рахунок необхідності локалізації цілого ряду рекламних кампаній в рамках окремо взятих регіонів.
Дані процеси можуть привести до глобального переструктурірованію сегментів і перерозподілу доль по доходу від реклами як між сегментами, так і усередині них, а також до зміни лідерів по доходу від реклами усередині сегментів і зміні пріоритетів читачів при виборі ЗМІ.
У 2007 році конкуренція з рівня видань перейде на рівень крупніших гравців - медіа-холдингів і sales houses, як це кілька років тому відбулося в ТБ сегменті.
Коли закінчаться процеси злиття і поглинань - ринок преси стане прозорішим і цивілізованішим по ряду ключових чинників:
• продаж реклами що лідирують sales houses дозволить рекламодавцям розмістити рекламну кампанію в цілій лінійці видань різної періодичності, формату і спрямованості, що скоротить тимчасові і грошові витрати і оптимізує медіа-показники;
• розвиток основної медіа-панелі MMI, проведення спеціалізованих досліджень (наприклад, діловий сегмент), - дозволить здійснювати точне планування рекламної кампанії в пресі, грунтуючись на об'єктивних ринкових показниках;
• покупка і впровадження дорогих технологій, які зможуть собі дозволити крупні медіа-холдинги, істотно підсилять ту, що інформаційну становить проектів (мультимедійні news-rooms, єдині редакторські системи і ін.), дадуть можливість проводити якісний продукт в on-line і off-line версіях і проводити інтегровані рекламні кампанії;
• впровадження вдосконалених дослідницьких методик і методів обробки даних, які дозволять порівнювати між собою різні медіа-сегменти і оцінювати їх ефективність як рекламоносителей для різних цільових аудиторій (наприклад, порівняти обхват ТБ і щоденних газет).
Всі ці процеси приведуть до підвищення конкурентоспроможності сегменту друкарських ЗМІ і дозволять істотно підвищити частку по доходу від реклами.
Зовнішня реклама: Серед чинників, які впливатимуть на динаміку розвитку ринку зовнішньої реклами в 2007г. можна виділити наступні:
• продовжаться структурні зміни в галузі, пов'язані з приходом на ринок крупних іноземних інвесторів, що прискорить низку досить динамічних процесів злиття і поглинань, що почалися в 2006г., з одного боку, і привнесе нові стандарти і технології, з іншою;
• основний внесок в динаміку розвитку ринку вноситимуть такі товарні групи як «Торгівля», «Зв'язок», «Автотранспорт». Значне зростання бюджетів цих категорій остаточно скине з п'єдесталу лідерства «Тютюнові вироби» і «Алкогольні напої»;
• насичення рекламними конструкціями крупних міст і, особливо, їх центрів, приведе до уповільнення темпів кількісного зростання, використання, перш за все, крупними гравцями ринку, нових технологічних і конструктивних прийомів, європейських стандартів «вуличних меблів» в міському середовищі;
• найбільші темпи зростання рекламних конструкцій як і раніше показуватимуть дрібні і середні міста, а також траси.
Інтернет:
PricewaterhouseCoopers представила свій щорічний прогноз ринку медіа на період 2004-2008 роках. Цей ринок в найближчі 4 роки ростиме на 6,3% в рік. Основною причиною зростання стане небувалий підйом активності в інтернет-рекламі.
Аналітики вважають, що інтернет є не тільки самим швидкорослим рекламним носієм, але і найперспективнішим. Правда, роблять обмовку, що швидке зростання, можливо, є слідством того, що інтернет-реклама відносно молода. Не виключено, що через декілька років швидкість росту серйозно зменшиться.
Видавці друкарських ЗМІ звикли боротися за рекламу з телебаченням. Незабаром їм, ймовірно, доведеться відкрити другий фронт - деякі аналітики передбачають, що на рекламу, яку споживачі одержують по комп'ютерних мережах, рекламодавці незабаром витрачатимуть більше, ніж на оголошення в журналах.
У звіті агентства JupiterResearch висловлено припущення, що на рекламу в Інтернеті (сплачені повідомлення на сайтах і пропозиція інших інтернет-послуг, наприклад пейджінга і електронної пошти) в 2007 р. витрачатимуть стільки ж, скільки на рекламу в журналах, а в 2008 р. - ще більше.
Смерть традиційної реклами:
У рекламній індустрії вже декілька десятиліть існує загальноприйнятий афоризм - "Половина рекламного бюджету витрачається дарма. Біда в тому, що невідомо яка половина". Реклама завжди вважалася залежною від успіху і непередбачуваних капризів споживачів. Останні півстоліття рекламні компанії намагалися перетворити рекламу на точну науку. Але з появою Інтернету, багато правил гри на цьому ринку серйозно змінилися.
Компанії продовжують шукати найефективніші методи для рекламування своїх товарів і продуктів. Автомобілебудівні компанії, наприклад, намагаються відповісти на питання: як краще отрекламіровать нову модель машини - запросити журналіста на обід і дати йому машину на прокат, щоб він міг написати статтю про свій досвід управління нею, або купити дві сторінки реклами в журналі, в якому працює цей журналіст?
Сьогодні компанії зобов'язані ставити такі питання, тому що споживачі стають проникливішими, а методи реклами - все більш різноманітними. Радіо за останні вісім років також продемонструвало ознаки зростання популярності - споживання радіопрограм підвищилося приблизно з 950 до 1050 годин в рік. Але найрізкіше підвищення в популярності належить Інтернету - з нульового рівня в 1997 році до 200 годин в рік в 2004 році. Поза сумнівом, Інтернет значно поступається ТБ і радіо, але він вже обігнав газети: на читання газет американець витрачає приблизно 200 годин в рік - цей показник не міняється близько десяти років. Інтернет, здатний передавати новини вмить, а не наступного дня, відбирає аудиторію у традиційних ресурсів новин.
Рекламні витрати в Інтернеті ростуть набагато швидше ніж в будь-якій іншій сфері масової інформації.Крім того, реклама в Інтернеті - дешевше, ніж традиційна. Наприклад, приблизно 1% відвідувачів певного сайту клікаєт на рекламні банери. Приблизно стільки ж споживачів відгукуються на поштову рекламу.
Одна з нових рекламних стратегій - розпізнати спеціальну групу покупців, яких називають "про-потребітелі" - "професійні споживачі". Ці люди, які складають приблизно 20% всіх споживачів, рахують себе добре поінформованими. У певному значенні, вони є "авангардом" споживчого класу. Вони відкидають традиційні методи реклами, і вважають за краще проводити детальні дослідження за допомогою Інтернету. При цьому, вони не довіряють компаніям, у яких немає інтернет-представництва. Вони дізнаються про нові товари, особливо технологічних новинках, раніше інших, і їх ради сильно впливають на покупки їх друзів і колег. Нині багато компаній намагаються "достукатися" саме до "про-потребітелей", для чого рекламодавцям доводитися застосовувати нестандартні методи роботи.
В той же час, багато експертів вважають що фундаментальні основи індустрії маркетингу не зміняться. Індустрія реклами постійно міняється, але головна причина її існування залишилася тією самою. Багато років тому, один журналіст запитав директора компанії Coca-Cola, чому його фірма, не дивлячись на те що вона вважається самою впізнанною в світі, продовжує витрачати мільярди доларів на рекламу. "Якщо твій літак досяг потрібної висоти", - відповів директор, чи "означає це що ти можеш відключати двигун?".
Подібні матеріали
-
Вплив реклами на активізацію продажу товарів на роздрібному торговельному підприємстві
31.03.2016 19:03 · Курсова робота за 2013 рік · karina
-
Засоби розповсюдження реклами на зовнішньому ринку
11.05.2009 15:41 · Курсова робота за 2006 рік · Вячеслав
-
НЛП у рекламі та при влаштуванні на роботу
11.05.2010 15:26 · Реферат за 2009 рік · Валерия
-
Обгрунтування вибору комунікації «Дегустація та розміщення статті в журналі» для товару «булки» приватного підприємства «Гамак»
10.06.2010 20:44 · Курсова робота за 2009 рік · kseniya_www
-
Організація PR-відділу на підприємстві
17.04.2009 17:26 · Дипломна робота за 2006 рік · kseniya_www
-
Організація рекламної діяльності підприемства роздрібної торгівлі
10.06.2010 20:48 · Курсова робота за 2009 рік · kseniya_www
-
Паблік рилейшин: корпоративна етика
04.08.2007 11:49 · Курсова робота за 2007 рік · катя
-
Планування реклами та збуту продукції
25.03.2009 14:52 · Курсова робота за 2008 рік · krap0chka_@ukr.net
-
Планування рекламної діяльності на підприємстві
10.06.2010 20:45 · Дипломна робота за 2009 рік · kseniya_www
-
Принятие решения о покупке с помощью выставки
09.02.2009 18:44 · Реферат за 2008 рік · a.s.fimichev
-
Психологічні механізми впливу реклами
29.11.2012 14:02 · Курсова робота за 2012 рік · Оксана
-
Разработка рекламной кампании «МТС»
26.04.2010 13:32 · Курсова робота за 2009 рік · Ната
-
Реклама на Україні
26.11.2007 20:26 · Курсова робота за 2007 рік · loreleya
-
Реклама та її роль в торгівлі
19.01.2010 18:50 · Дипломна робота за 2009 рік · Lena
-
Роль реклами в сучасних умовах на ринку монополістичної конкуренції
21.04.2013 11:45 · Курсова робота за 2011 рік · Аська
-
Совершенствование туррекламной деятельности турпредприятия
06.05.2010 13:33 · Курсова робота за 2007 рік · Даша
-
Соціальна реклама патріотичного характеру в Україні в 2014-2015 роки
23.03.2016 17:37 · Дипломна робота за 2015 рік · Lub
-
Сучасний стан і перспективні форми та методи PR і реклами на вітчизняному ринку страхування
26.03.2009 16:40 · Реферат за 2006 рік · Оксана
-
Удосконалення системи менеджменту шляхом ПР
10.06.2010 20:47 · Курсова робота за 2009 рік · kseniya_www
-
Умови виникнення науки паблік рилейшнз
04.02.2009 21:11 · Реферат за 2005 рік · Юлія
-
Управління проектом проведення рекламної кампанії на підприємстві
02.02.2009 19:57 · Реферат за 2005 рік · Соня
-
Управління рекламною діяльністю на підприємстві.
21.04.2010 12:43 · Дипломна робота за 2008 рік · Masya
-
Управління рекламою на ЗАТ "КЗШВ "Столичний"
09.05.2009 17:06 · Дипломна робота за 2007 рік · Litant
-
Черный pr
01.12.2007 12:03 · Курсова робота за 2007 рік · Serfer
-
Шляхи і напрями удосконалення рекламного менеджменту в умовах ринку ( на прикладі рекламного агенства "рекламне поле")
07.05.2009 22:50 · Дипломна робота за 2007 рік · wild cat
-
Шляхи удосконалення рекламної діяльності підприємства
26.02.2009 18:02 · Дипломна робота за 2005 рік · Виктория