Курсова робота «Стан та перспективи удосконалення симентальської породи ВРХ», 2005 рік

З предмету Економіка · додано 25.11.2007 23:17 · від Yan · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 2. Огляд літератури: 2.1. Характеристика симентальської породи великої рогатої худоби; 5 2.2. Сучасний стан та перспективи удосконалення симентальської породи; 9 2.3. Характеристика сучасної племінної бази симентальської породи. 13 3. Матеріал та методи виконання роботи. 3.1. Коротка характеристика господарства 16 3.2. Селекційне походження господарства 22 3.3. Годівля і утримання ВРХ 24 4. Результати власних досліджень. 29 5.Висновки 45 6. Список використаної літератури 47

Висновок

Аналіз результатів бонітування виявив, що головною причиною низької класності поголів’я є низька продуктивність корів, невідповідність вагових параметрів телиць, що в свою чергу було викликане не завжди повноцінною годівлею. Також досить високий відсоток вибракованих корів, причому високопродуктивних, спричинило халатне відношення працівників, як доярок так спеціалістів, до захворювань вимені. Великі сподівання покладаються на нинішній ремонтний молодняк, на повноцінне вирощування якого спрямовані зусилля спеціалістів господарства. Бонітування показало певні успіхи у цьому напрямку. В подальшому, маючи добру кормову базу, напрацьовану систему вирощування та утримання поголів’я, планується поліпшення генетичного потенціалу австрійських сименталок, зокрема із племсервісу “Сула” м. Ромни, плідники якого добре зарекомендували себе у іншому господарстві району.

Для кращого підвищення породності, збільшення продуктивності і живої ваги, покращення будови тіла і типовості симентальської породи, необхідно перейти до використання бугаїв з комплексною оцінкою не нижче класа еліта-рекорд перевірених за потомством. Необхідно покращити відбір і інтенсифікувати вирощування молодняку з тим, щоб розвиток телиць в товарних господарствах було не нижче 1 класу, що дозволить осіменяти їх в віці 17 – 19 місяців при живій вазі 340 – 360 кг. На протязі найближчих 2 – 3 років необхідно визначити поєднання ліній і підготовити рекомендації по використанню і зміній ліній в товарних господарствах при лінійно-груповому підборі. В племінних господарствах, з метою консолідації і отриманні більш цінних тварин слід більше уваги приділяти внутрішньолінійному розведенню.

В племенній роботі з родинами слід додержуватись відповідної систему спарювання, добиватися отримання однорідних тварин шляхом парування корів одного покоління з бугаями однієї лінії. При використанні різних ліній в різних поколіннях потрібно враховувати поєднаність ліній.

Для високоякісної оцінки плідників по якості потомства необхідно відслідковувати вміст білка в молоці, властивості молоковіддачі, форми і розмір вим’я у корів-дочок, тип будови тіла.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення