Курсова робота «Організація перевезення вантажу», 2006 рік

З предмету Автомобілі · додано 23.11.2007 17:33 · від sv · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Розробка можливих транспортних схем доставки вантажів на внутрішній і міжнародних лініях. 2. Вибір і обґрунтування умов перевезення. 3. Попередній аналіз транспортних схем. 4. Оптимізація транспортних схем доставки вантажів. 4.1. Англійська методика. 4.2. Американська методика. 4.3. Російська методика. 5. Порівняльний аналіз результатів оптимізації Висновки Список використаної літератури

Висновок

На підставі проведених досліджень можна зробити наступні висновки: при роботі з клієнтами транспортна компанія повинна виробити для себе певну стратегію формування того або іншого маршруту:

ефективність використання автомобільного транспорту при перевезеннях на великі відстані достатньо висока, і в перспективі це повинно виразитися в збільшення частки перевезень, що здійснюються автомобільним транспортом;

основним мінусом інтермодальних перевезень є необхідність стиковки за часом різних видів транспорту, що не завжди буває можливим і приводить до виникнення простоїв. Це виражається а тому. Що при великому попиті на поромні переправи дуже велика вірогідність простою машин при очікуванні вільних посадочних мість на пором (1....2 доби).

Транспорт являється важним зв’язною ланкою в мировій економіці і особливо в теперішній час в економіці України, без якого неможливо нормальне функціонування ні одної країни галузі господарства, ні одного регіону країни. Стабілізація економіки і її підйом неможливим без рішення основних проблем транспортного комплексу. В першу чергу потребує рішення питання збільшення інвестицій в цю галузь, приваблення закордонного капіталу, налагоджування роботи постачальників транспортного комплексу — транспортного машинобудування, електротехнічної і електронної промисловості, приладобудування, будівництва і ін. В самому транспортному комплексі необхідна більш тісна координація роботи всіх видів транспорту між собою і з галузями народного господарства. Одною з основних задач також є встановлення транспортно-економічних зв’язків з країнами ближнього зарубіжжя, так як транспортний комплекс на теренах теперішнього СНД формувався як єдине ціле, і обумовлене функціонування його окремих частин привело до деградації транспортного комплексу не тільки в Україні, а також інших республік СНД. Гостро стоять проблеми транспортного забезпечення, пасажирських перевезень між державами і в великих містах, зниження додаткового явища транспорту на природне середовище і людину.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали