Дипломна робота «Облік та аудит розрахунків по оплаті праці та аналіз ефективності використання трудових ресурсів», 2007 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 22.11.2007 12:40 · від wepr · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теоретичні аспекти обліку та аудиту оплати праці в Україні 1.1. Заробітна плата як важлива складова системи соціально – трудових відносин в Україні 1.2. Економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури з обліку і аудиту розрахунків по оплаті праці 1.3. Методологія визначення ефективності використання трудових ресурсів 2. Організаційно-економічна характеристика ПСП «Перемога» 2.1. Природні і економічні умови господарства, його розміри, аналіз забезпечення підприємства основними засобами 2.2. Організаційна структура підприємства 2.3. Загальний аналіз основних економічних показників діяльності 2.4. Побудова облікової політики підприємства 3. Облік та аудит розрахунків по оплаті праці та аналіз ефективності використання трудових ресурсів 3.1. Завдання обліку оплати праці 3.2. Документування господарських операцій з обліку оплати праці 3.3. Аудит розрахунків з оплати праці 3.4. Аналіз ефективності використання трудових ресурсів 4. Шляхи вдосконалення обліку оплати праці із застосуванням комп’ютерних технологій 4.1. Інформаційне забезпечення в системі кадрового обліку 4.2. Організаційне забезпечення обліку виробничого персоналу на підприємстві Висновки і пропозиції Список використаної літератури Додатки

Висновок

Заробітна плата має важливе значення для підприємства, працівника, податкової, фондів тощо. Кожна з цих сторін оцінює значення заробітної плати майже як найважливіше. У зв’язку з цим важко переоцінити значення роботи бухгалтера, пов’язаної з обліком витрат на оплату праці. Вона, як правило, найбільш складна та трудомістка. Помилка у нарахуванні заробітної плати автоматично призводить до цілої серії помилок і порушень, які є найважчими за своїми наслідками. Є тільки один спосіб уникнути таких помилок – абсолютно точно знати, як проводити будь-які розрахунки пов’язані з заробітною платою. Питання нарахування заробітної плати, а також податкового і бухгалтерського обліку оплати праці займають особливе місце в роботі бухгалтерії кожного підприємства.

Приватне сільськогосподарське підприємство «Перемога» не є збитковим підприємством. З даних розрахунків видно, що підприємство має не поганий фінансовий стан.

У 2006 році значно покращилась рентабельність виробництва і рентабельність продажу. Поточна ліквідність підприємства є аж занадто високою, це свідчить про низьку ділову активність підприємства. Також розрахований мною коефіцієнт швидкої ліквідності свідчить про те, що на підприємстві не правильно розподілені активи. Тому керівництву підприємства рекомендовано переглянути і прийняти правильно управлінські рішення, які сприятимуть подальшій ефективній діяльності підприємства.

Приватне сільськогосподарське підприємство «Перемога» хоч і не в значній мірі, але фінансово залежне від кредиторів. Зважаючи на те, що в останні роки зменшилась тривалість обороту кредиторської заборгованості, можна зробити висновок, що керівництво приватного сільськогосподарського підприємства «Перемога» відповідально ставиться до відносин з своїми партнерами.

Для того щоб покращити на даному підприємстві облік оплати праці керівництву слід краще організувати контроль за якістю та кількістю затраченої праці, за використанням фонду заробітної плати та іншими грошовими коштами які виділяються для оплати праці працівників підприємства.

Відносно трудових ресурсів можна сказати, що дане підприємство добре забезпечене трудовими ресурсами, хоча і, з кожним роком кількість працівників зменшувалась, але при цьому збільшувався обсяг товарної продукції. З розрахунків видно, що на підприємстві відбувається втрата робочого часу, яка викликана такими причинами : відпустки, хвороби, простої. З огляду на це підприємству рекомендується переглянути і переробити графік відпусток та підсилити контроль за дисципліною працівників, що надалі запобігти таким значним втратам робочого часу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення