Курсова робота «Особливості крудитування фізичних осіб», 2007 рік

З предмету Банківська справа · додано 19.11.2007 00:05 · від Сява · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Сутність кредиту та його функції 5 1.1. Кредитні відносини і кредит 5 1.2. Функції кредиту 8 1.3. Роль кредиту в розвитку національної економіки 12 2. Кредитування позичальників – фізичних осіб 15 2.1. розвиток кредитування населення комерційними банками в Україні 15 2.2. особливості кредитування банками фізичних осіб 19 3. Перспективи розвитку та основні напрями удосконалення кредитування фізичних осіб 32 Висновок 43 Перелік використаної літератури 44

Висновок

Найважливішу роль у стимулюванні відтворювальних процесів в економіці відіграє банківський кредит, який є ефективним джерелом забезпечення грошовими ресурсами споживчих, виробничих та інвестиційних цілей підприємств, фізичних осіб і державних організацій.

Протягом багатьох тисячоліть, зі зміною суспільно-економічних формацій, змінювались і різновиди кредиту. Адже кредит – категорія історична. Він розвивався водночас із поступом суспільного виробництва.

В розвинених країнах в останні роки суттєво зріс попит на банківські кредити з боку населення. Завдяки цьому, а також розробленим та законодавчо закріпленим механізмам споживчого кредитування, за кордоном 50 % кредитних вкладень – це кредити фізичним особам.

За даними Міжнародного валютного фонду, середнє співвідношення споживчих кредитів, наданих фізичним особам, становить близько 18% розміру ВВП країни. Найвищій рівень обсягів споживчого кредитування зафіксований у країнах Азії, на другому місці – країни Європи, на третьому – Латинської Америки. В Україні цей показник не перевищує двох відсотків ВВП нашої держави. Враховуючи потенціал ринку кредитування фізичних осіб та рівень дохідності від цих операцій, значна частина банківських установ нашої держави спрямувала свої зусилля на розвиток саме цього банківського продукту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення