Курсова робота «Організація державного моніторингу довкілля в Україні», 2007 рік

З предмету Екологія · додано 16.11.2007 19:34 · від Artyom · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Основні питання 4 Розділ 1. Державна система моніторингу довкілля 4 1.1. Організаційні основи державної системи моніторингу довкілля в Україні 4 1.2. Інформаційне забезпечення моніторингу довкілля 9 1.3. Існуючі мережі моніторингових спостережень в Україні та їх сучасний стан 11 Розділ 2. Державний моніторинг вод 15 2.1. Об’єкти і суб’єкти державного моніторингу вод 15 2.2. Моніторинг поверхневих вод 17 2.3. Моніторинг морських вод 19 2.4. Моніторинг підземних вод 20 Розділ 3. Моніторинг у галузі охорони атмосферного повітря 21 Розділ 4. Державний моніторинг земель 23 Розділ 5. Радіаційний моніторинг 26 Розділ 6. Моніторинг у кризових екологічних ситуаціях 27 Висновок 30 Список використаної літератури 31

Висновок

В даній курсовій роботі висвітлено питання, які стосуються державної системи моніторингу довкілля. Державна система моніторингу довкілля — це система спостережень, збирання, обробки, передавання, збереження та аналізу інформації про стан довкілля, прогнозування його змін і розробки науково обґрунтованих рекомендацій для прийняття рішень про запобігання негативним змінам стану довкілля та дотримання вимог екологічної безпеки.

Система моніторингу спрямована на:

• підвищення рівня адекватності дійсному екологічному стану і його інформаційної моделі;

• підвищення оперативності одержання та достовірності первинних даних;

• підвищення рівня та якості інформаційного обслуговування користувачів екоінформації;

• підвищення якості обґрунтування природоохоронних заходів та ефективності їх здійснення;

• сприяння розвитку міжнародного співробітництва.

Інформація про стан довкілля потрібна у щоденному житті людей, в їх господарській діяльності, особливо цінна вона за надзвичайних ситуацій, під час яких динамічно змінюються події, доводиться оперативно приймати необхідні, часто нестандартні рішення.

Суб'єктами державної системи моніторингу довкілля є міністерства й відомства та інші центральні органи виконавчої влади, такі як Мінекоресурсів, МНС, МОЗ, Мінагрополітики, Держкомлісгосп, Держкомзем та ін. Моніторинг навколишнього природного середовища також здійснюють ряд науково-дослідних інститутів, включаючи Академію Наук України.

Об'єктами спостережень за станом навколишнього природного середовища в Україні є: атмосферне повітря, поверхневі води, морські води, підземні води, земля, надра, біологічні ресурси.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?