Курсова робота «Технічна терміонологія в процесі трудового навчання (обробка тканин)», 2006 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 15.11.2007 00:43 · від sv · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Термінологія, яка вивчається у поясненні розділу «Обробка тканин» 5 Розділ ІІ. Основні відомості про тканину 7 2.1. Виготовлення тканини 7 2.2. Відомості про волокна 8 2.3. Рослинці волокна і тканини з них 9 2.4. Види зрізів тканини. 10 2.5. Властивості тканин. 11 2.6. Підготовка тканини до розкрою, розкладка викройок на тканині 12 2.7. Припуски на шви при розкроюванні деталей 13 Розділ ІІІ. Швейна машина у процесі обробки тканин. 14 3.1. Швейні вироби. 14 3.2. Виробничі швейні машини. 14 3.3. Універсальні виробничі швейні машини. 15 3.4. Основні механізми швейної машини. 16 3.5. Робоче місце швачки-мотористки 16 3.6. Обробка зборок, кутів, м'яких складок і кишень у швейних виробах. 17 Розділ ІV. Шви, які застосовують при пошитті одягу 22 4.1. Ручні стібки 22 4.1.1. Ручні стібки тимчасового призначення 22 4.1.2. Ручні стібки постійного призначення 23 4.2. Машинні шви 24 4.2.1. З'єднувальні шви 24 4.2.2. Крайові шви 26 4.2.3. Оздоблювальні шви 29 Розділ V. Підготовчі роботи при обробці деталей виробів 31 5.1. Обробка кутиків 31 5.2. Обробка виточок і підрізів 33 5.3. Обробка складок 35 Розділ VІ. Обробка оздоблювальних деталей і з'єднання їх з основними деталями 40 6.1. Оздоблювальні матеріали. 40 6.2. Обробка канта 40 6.3. Обробка оборок і воланів 41 6.4. Обробка рюшу 42 Висновок 44 Список використаної літератури 46

Висновок

У нашій країні невпинно зростає матеріальний добробут народу, поліпшуються умови праці й побуту людей. Легка промисловість випускає дедалі більше різноманітних товарів для задоволення потреб трудящих, систематично підвищується купівельна спроможність населення. У зв'язку з цим помітно зросла можливість кожного з нас до свого зовнішнього вигляду, насамперед до одягу.

Дбаючи про зовнішній вигляд, не треба забувати, що зрештою він залежить від внутрішньої культури людини. Лише той, хто багато читає, цікавиться мистецтвом та органічно засвоїв правила культурної поведінки, може бути взірцем хорошого смаку, вміння підбирати й носити одяг,

Велике значення мають також постава, загальна підтягнутість, охайність, особливо коли це стосується дівчини. Акуратна людина в скромному одязі має гарний вигляд.

Молодь особливо прагне одягатися модно. Але моду треба розуміти і правильно використовувати.

Одяг може виявити, підкреслити, зробити яскравішими певні зовнішні риси людини: природну витонченість і легкість фігури, смаглявий відтінок шкіри або особливу білість обличчя тощо, позірно збільшити або зменшити зріст і об'єм фігури, надати інших співвідношень частинам тіла, приховати якісь вади.

Мистецтво одягатись полягає насамперед в умінні добирати одяг за призначенням. Розрізняють побутовий, виробничий і формений одяг. Його можна купити у будь-якому магазині для одягу, на ринку.

Але можна не лише купити готовий одяг, але і пошити його самому. Щоб вироби були правильно виготовлені, гарні, треба прагнути працювати якнайкраще. Для цього необхідні терпіння, точність, акуратність, уміння правильно користуватися інструментами та швейною машинкою. Починати своє навчання необхідно з розгляду термінів і понять на яких ґрунтується обробка тканин.

У даній курсовій роботі я розглянула такі питання як: термінологія розділу «Обробка тканин», швейна машина у процесі обробки тканин, розглянула види швів, які застосовують під час пошиття одягу, обробку оздоблювальних деталей.

Опрацювавши глибше літературу вказану у кінці курсової роботи будь-яка дівчина може стати справжньою майстринею і швейній справі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали