Курсова робота «Фізична підготовка допризовників», 2007 рік

З предмету Фізичне виховання · додано 15.11.2007 00:25 · від sv · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ І. Фізична підготовка у системі фізичного виховання 5 1.1. Загальна фізична підготовка 5 1.2. Спеціальна підготовка 6 Розділ ІІ. Допризивна фізична підготовка 9 2.1. Зміст і завдання фізичної підготовки 9 2.2. Прискорений рух, подолання перешкод та метання гранат. 10 2.3. Перелізання 12 2.4. Метання гранати в ціль 14 2.5. Розвиток сили і силової витривалості 18 Розділ ІІІ. Умови виконання нормативів з прикладної фізичної підготовки. 20 Висновок 27 Список використаної літератури 29

Висновок

Людина задовольняє свої життєві потреби через активну взаємодію з навколишнім середовищем. Основними видами людської діяльності є праця в її різних виявах і спілкування. Від них походять усі інші види діяльності: гра, навчання, військова служба, спорт. Споконвічною потребою людини, суспільства була потреба жити в мирі, спокої. Вона вимагала пошуку шляхів і засобів, у тому числі й воєнних, що гарантували б безпеку.

Військова служба у Збройних Силах — це дуже важливий вид діяльності, покликаний гарантувати національну безпеку України. За своєю суттю вона є діяльністю військовослужбовців з певними обмеженнями: відсутність звичних умов життя, наявність певного дискомфорту, особлива регламентованість поведінки, звуження кола людей, з якими спілкується юнак, тощо.

Військова діяльність є складовою військової служби. За своїм змістом військова діяльність поділяється на два види: навчально-бойову та бойову. Бойова діяльність проходить в умовах військової сутички, бою, і її кінцевою метою є перемога над ворогом. Навчально-бойова діяльність готує військовослужбовців до можливих бойових дій і відбувається безпосередньо у військових частинах, навчальних військових підрозділах Збройних Сил України. Мета навчально-бойової діяльності — підготовка військових фахівців для різних видів і родів військ.

Завдання допризовної підготовки — підготувати юнаків до виконання вимог навчально-бойової діяльності, допомогти їм успішно адаптуватися до військової служби на початковому етапі.

Загальна військова-професійна готовність до військової служби визначається рівнем розвитку знань, навичок і вмінь, що необхідні молодому воїнові (із статутів Збройних Сил України, з їх історії, з вогневої, стройової, тактичної, фізичної, медикосанітарної підготовки, з військової топографії та ін.). Початковий військовий курс юнаки проходять на заняттях з допризовної підготовки, здобувають також відповідні знання у процесі вивчення інших шкільних предметів. Для успішного входження у військову службу та освоєння військової спеціальності в навчальних підрозділах юнак має володіти достатнім рівнем розвитку психічних пізнавальних процесів: сприймання, мислення, пам'яті, уяви. Рівень знань, навичок у людини тим вищий, чим краще функціонують у неї психічні пізнавальні процеси. З іншого боку, досягти вищого розвитку певних психічних процесів (мислення, уяви) можна лише на основі наявних ЗНАНЬ та вмінь. Набуті до призову в армію знання, навички, вміння впливають на результативність військової діяльності, на рівень її усвідомлення.

Мета прикладної фізичної підготовки полягає в тому, щоб учні-допризовники набули фізичної загартованості, необхідної для оволодіння зброєю та бойовою технікою і перенесення фізичних навантажень, нервово-психічних напружень, несприятливих чинників бойової діяльності.

Контроль за рівнем прикладної фізичної підготовленості юнаків здійснюється поетапно. Для цього використовуються комплекси спеціальних тестових завдань, що якнайкраще віддзеркалюють основні фізичні здібності. Допризовники проходять таких три етапи: вихідного (перед початком служби) тестування; після 1-го року навчання (етапне тестування) використовуються контрольні вправи, спрямовані на оцінювання комплексного вияву силової, швидкісної і загальної витривалості; підсумкове тестування здебільшого віддзеркалює військово-прикладну спрямованість оцінки фізичних.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?