Курсова робота «Зайнятість населення», 2007 рік

З предмету Право · додано 13.11.2007 17:18 · від Sanita · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Законодавство про зайнятість населення 2. Поняття, форми зайнятості і державні гарантії / загальні і додаткові зайнятості населення 3. Державна служба зайнятості, її права і обов’язки 4. Поняття, форми, і організація працевлаштування 5. Поняття підходящої роботи

Висновок

Зайнятість населення — показник, від якого залежать рівень та якість життя, загальний соціально-психологічний стан суспільства.

Форми зайнятості являють собою організаційно-правові способи та умови використання людської праці й розрізняються між собою: нормами правового регулювання тривалості та режимів праці, згідно з якими робочий день може бути повним або неповним, а режими праці та відпочинку — жорсткими або гнучкими; регулярністю трудової діяльності, яка може бути постійною, тимчасовою, сезонною або епізодичною; місцем виконання роботи — на підприємстві або вдома; статусом діяльності, відповідно до якої прийнято виділяти основну, додаткову, вторинну та спеціальну зайнятість.

Головним спрямуванням сучасної соціальної політики України у сфері зайнятості є стримування масового вивільнення працівників шляхом підтримання низького рівня гарантованої мінімальної заробітної платні і надання субсидій збитковим підприємствам важкої промисловості та військово-промислового комплексу. Наслідком цього стало те, що нині для України не характерні прояви класичних форм безробіття — кон’юнктурного та структурного, які виникають в аналогічних умовах, а головною проблемою стає приховане безробіття.

За цих умов виключно важливу роль починає грати нерегламентована зайнятість. Вона проявляється в двох основних формах: процесі самоорганізації економіки на мікрорівні через індивідуальну зайнятість та прояви тіньової економіки.

Необхiдно зазначити, що законодавцем та керiвними oрганами державної виконавчої влади приймаються подальші заходи по забезпеченню належного контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятiсть i по забезпеченню його виконання. Нещодавно Верховною Pадою України в першому читаннi розглянуто проект змiн та доповнень до Закону України ”Про зайнятiсть населення”, Кабiнетом Мiнiстрiв України cтворено Державну iнспекцiю працi i затверджено вiдповiдне положення про неї. Цими документами передбачено суттєві повноваження працiвникiв інспекції в забезпеченнi належного застосування чинного законодавства, в тому числi заходами адмiнiстративного впливу на персональних його порушникiв

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали