Курсова робота «Аналіз господарської діяльності підприємства», 2005 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 09.11.2007 12:25 · від zhukk · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Акціонерне товариство 3 2. Виробничі ресурси будівельного підприємства: характеристика і ефективність їх використання 14 2.1. Склад, структура й показники використання основних виробничих фондів підприємства. 14 2.1.1. Характеристика, склад і структура основних 14 виробничих фондів, розрахунок технологічної 14 структури. 14 2.1.2. Визначення показників руху основних 17 виробничих фондів. 17 2.1.3. Визначення середньорічної вартості основних виробничих фондів;розрахунки показників, які характеризують ефективність їх використання. 18 4.1.4. Визначення амортизаційних відрахувань, 21 аналіз методів нарахування амортизації. 21 2.2. Склад, структура та показники використання оборотних коштів підприємства. 30 2.2.1. Характеристика, склад і структура оборотних коштів підприємства. 30 2.2.2. Визначення середнього річного залишку оборотних коштів. 32 2.2.3. Розрахунок показників, які характеризують ефективність використання оборотних коштів. 33 Висновки 35 3. Основні техніко-економічні показники виробничо-господарської діяльності підприємства. 36 Підсумкова таблиця 37

Висновок

Метою виконання даної курсової роботи було закріплення і поглиблення теоретичних знань, отриманих при вивченні курсу “Економіка підприємства”, а також оволодіння методами виконання широкого кола типових планово-економічних розрахунків і обґрунтувань. У ході виконання курсової роботи був вивчений склад, структура і показники використання основних виробничих фондів підприємства, проаналізовані характеристики ефективного використання обігових засобів, були сформовані техніко-економічні показники діяльності підприємства.

Виробнича діяльність будь-якого підприємства основується на найбільш раціональному використанні персоналу, виробничих і обігових засобів. У сучасних умовах організації виробничих ресурсів підприємства все більше місце займає підвищення механізації і автоматизації виробництва, застосування модернізованого обладнання, ефективних видів сировини і матеріалів, а також використання найновіших технологій. Також велике значення має правильна організація виробництва і кваліфіковане і грамотне управління підприємством.

Для підвищення продуктивності необхідно збільшувати час роботи основних фондів на протязі періоду їх дії, збільшувати змінність роботи машин і механізмів, зменшувати внутрішньозмінні втрати і не допускати простоїв обладнання, підвищувати кваліфікацію робітників підприємства.

Для того, щоб все це здійснити, знання економіки підприємства потрібні,в першу чергу. Із упевненістю можна сказати, що виконання даної курсової роботи дозволить нам стати більш кваліфікованими спеціалістами в майбутньому.

Аналіз розрахованих у курсовій роботі показників, що приводяться у третьому розділі у вигляді таблиці основних техніко-економічних показників, можна зробити висновок, що діяльність підприємства була прибутковою, а стан підприємства у базовому та звітному роках – стабільним.

У наступному році планується підвищення прибутку за рахунок збільшення обсягу робіт і зниження собівартості шляхом економії витрат по техніко-економічним факторам.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення