Курсова робота «Облік фінансових результатів», 2006 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 07.11.2007 10:38 · від marine · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Вступ. 2. Загальні положення. 3. Синтетичний облік доходів, витрат і фінансових результатів. 3.1. Синтетичний облік доходів, витрат і фінансових результатів основної діяльності виробничих підприємств. 3.2. Синтетичний облік доходів, витрат і фінансових результатів основної діяльності торговельних підприємств. 3.3. Синтетичний облік доходів, витрат і фінансових результатів оптово-збутових, оптових та посередницьких підприємствах. 3.4. Синтетичний облік доходів і витрат і фінансових результатів основної діяльності підприємств роздрібної торгівлі. 3.5. Синтетичний облік фінансових доходів, витрат і результатів від фінансових операцій, від іншої звичайної діяльності та надзвичайних подій. 4. Аналітичний облік доходів, витрат і фінансових результатів господарсько-фінансової діяльності. 4.1. Аналітичний облік доходів і витрат основної діяльності виробничих підприємств. 4.2. Аналітичний облік доходів і витрат основної діяльності оптово-збутових, оптових і посередницьких підприємств. 4.3. Аналітичний облік доходів і витрат основної діяльності підприємств роздрібної торгівлі. 4.3. Аналітичний облік доходів і витрат від фінансових операцій, від іншої звичайної діяльності та надзвичайних подій. 4.4. Аналітичний облік фінансових результатів за звітний рік. 5.Синтетичний і аналітичний облік чистого фінансового результату підприємства за звітний рік. 6. Складання бухгалтерського Звіту про фінансові результати. 7. Заповнення Звіту про фінансові результати за квартал (півроку). 8. Заповнення Звіту про фінансові результати за звітний рік. 9. Виправлення помилок і зміни в Звіті про фінансові результати. 6.Висновок. 7.Використана література.

Висновок

Для контролю за фінансовими результатами господарсько-фінансової діяльності підприємства та їх аналізу, крім даних, узагальнених на рахунках 70 „Доходи від реалізації”, 90 „Собівартість реалізації”, 74 „Інші доходи”, 79 „Фінансові результати” та на інших рахунках доходів і витрат підприємства, потрібні деталізовані дані про фінансові результати діяльності підприємства. Їх можна отримати лише з належно, раціонально організованого синтетичного та аналітичного обліку доходів, витрат і фінансових результатів. Більше того, не буде перебільшенням стверджувати, що без належного, раціонально організованого синтетичного та аналітичного обліку фінансових результатів практично не можливо отримати об’єктивні дані про результати діяльності підприємства, установи чи організації.

Синтетичного та аналітичний облік фінансових результатів повинен бути організований так, щоб з нього за підсумком кожного звітного періоду можна було взяти підсумкові дані. Він має бути організований з урахуванням специфіки діяльності підприємства, тобто видів операційної (основної) дільності, іншої та надзвичайної діяльності. Організовуючи аналітичний облік доходів, витрат і фінансових результатів на звітний рік, підприємства мусять виходити з переліку та економічного змісту статей „Звіту про фінансові результати”. Враховуючи зміст окремих статей звіту, визначають у ньому прибуток або збиток за звітний період.

Синтетичний та аналітичний облік доходів і витрат до окремих рахунків або субрахунків ведуть у спеціальних відомостях або книгах, прийнятих на даному підприємстві за формою бухгалтерського обліку, або за допомогою комп’ютерної програми.

В цій курсовій роботі я описав синтетичний та аналітичний облік фінансових результатів на прикладах підприємств різних сфер діяльності (виробничих підприємствах, торговельних, оптово-збутових, оптових та посередницьких підприємствах, підприємствах роздрібної торгівлі) та різних видів діяльності (основної діяльності, фінансових операцій, іншої звичайної діяльності та надзвичайних подій). А також описав процес складання Звіту про фінансові результати за квартал та рік і описує порядок виправлення помилок у цьому звіті.

Коментар модератора

Дана робота не містить списку використаної літератури

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення