Курсова робота «Формування маркетингової цінової політики підприємства», 2006 рік

З предмету Маркетинг · додано 03.11.2007 00:49 · від Маша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Передмова 1. Маркетингова цінова політика підприємства 1.1. Сутність маркетингової цінової політики 1.2. Алгоритм маркетингового розрахунку цін 1.3. Управління цінами підприємства 1.4. Методи маркетингового ціноутворення Висновки за розділом 1 2. Аналіз ринкової діяльності підприємства 2.1. Загальна характеристика і ТЕП підприємства 2.2. Конкуренція на ринку та конкурентні можливості підприємства 2.3. SWOT – аналіз підприємства і продукції 2.4. Аналіз цінової політики ТОВ ”Острозький завод мінеральних вод” 2.5. Аналіз цін споживання товарів Висновки за розділом 2 3. Формування маркетингової цінової політики підприємства 3.1. Визначення цілей цінової політики 3.2. Вибір методу ціноутворення 3.3. Формування відпускної ціни 3.4. Система цінових знижок на товари 3.5. Умови оплати за товари 3.6. Управління цінами Висновки за розділом 3 Висновки Використана література

Висновок

В даній роботі сконцентровані теоретичні засади та економічні розрахунки, об-ґрунтування формування маркетингової цінової політики підприємства.

Під час написання курсової роботи на тему: „Формування маркетингової цінової політики підприємства (на прикладі ТОВ „Острозький завод мінеральних вод”)” мною було сформовано систему базових знань і умінь щодо суті і цілей цінової політики підприємства, факторів впливу на ціноутворення, вибору ефективних цінових стратегій.

До роботи увійшли теоретичні відомості, таблиці, формули та графічний матеріал, що сприяє кращому розумінню та підвищенню дії маркетингового інструментарію.

Дана курсова робота була присвячена вивченню сутності і набуттю практичних навичок ціноутворення, визначенню оптимального рівня цін та вибору найефективніших цінових стратегій.

Розглянувши розділ перший мені вдалося чітко визначитися з сутністю маркетингової цінової політики, алгоритмом маркетингового розрахунку цін, управлінням цінами підприємства та методами маркетингового ціноутворення.

Другий розділ курсової роботи був присвячений аналізу ринкової діяльності досить відомого як в Рівненській області, так і за її межами ТОВ ”Острозький завод мінеральних вод”. У розділі наведено основні характеристики і техніко-економічні показники діяльності підприємства. Ринок, на якому існує товариство є досить конкурентним і насиченим, і лише ефективна робота, висококваліфіковані кадри та раціональне керівництво сприяє прибутковій діяльності підприємства. Також в цьому розділі було здійснено практичні розрахунки SWOT – аналізу підприємства та його продукції – хлоридно натрієвої лікувально столової мінеральної води „Острозька”.

Третій розділ курсової роботи містить основні рекомендації стосовно формування маркетингової цінової політики ТОВ ”Острозький завод мінеральних вод”. В цьому розділі мною запропоновано основні цілі цінової політики, з їх подальшим обґрунтуванням, методи ціноутворення. За допомогою економічних розрахунків було проведено формування вихідної ціни, а саме: оптової ціни виробника, оптової ціни промисловості та роздрібної ціни. Досить важливим для кожного підприємства – виробника є формування власної системи цінових знижок на продукцію, визначення умов оплати за неї, а також управління цінами. Саме основні рекомендації стосовно цих питань і висвітлені у третьому розділі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення