Курсова робота «Фінансова діяльність комерційних банків», 2007 рік

З предмету Фінанси · додано 28.10.2007 11:18 · від mokosha · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Загальнотеоретична характеристика комерційних банків 1.1. Поняття комерційного банку 1.2. Організаційний устрій комерційних банків 1.3. Принципи діяльності та функції комерційних банків Розділ 2. Особливості фінансової діяльності банків на прикладі Державного ощадного банку України 2.1. Залучення коштів населення та юридичних осіб. Кредитна політика 2.2. Організація грошового обігу, безготівкових розрахунків, касових операцій та інкасацій 2.3. Результати діяльності Державного ощадного банку України. Кореспондентські відносини та управління ризиками (структура активів і пасивів Розділ 3. Основні операції банку 3.1. Пасивні операції комерційного банку 3.2. Активні операції комерційного банку 3.3. Комісійні банківські операції Розділ 4. Фінансовий стан комерційного банку Висновки Список використаної літератури Додаток

Висновок

Підводячи підсумок сказаному, можна безумовно зробити вивід про те, що комерційні банки сьогодні – основна складова частина кредитно-фінансової системи будь-якої країни. Вони займають пануюче положення на ринку позикових капіталів. Масштаби їх діяльності в економіці розвиненої країни справді величезні. Уявлення про це дає статистика грошових потоків, що проходять через комерційні банки.

Сьогодні комерційний банк здатний запропонувати клієнтові до 200 видів різноманітних банківських продуктів і послуг. Слід враховувати, що далеко не всі банківські операції повсякденно присутні і використовуються в практиці конкретної банківської установи (наприклад, виконання міжнародних розрахунків або трастові операції). Але є певний базовий набір, без якого банк не може існувати і нормально функціонувати (прийом депозитів, здійснення грошових платежів і розрахунків, видача кредитів). Спостерігається загальна тенденція до спеціалізації на більш прибуткових операціях.

Систематичне виконання банком своїх функцій і створює той фундамент, на якому тримається стабільність економіки країни в цілому. І хоча виконання кожного виду операцій зосереджене в спеціальних відділах банку і здійснюється особливою командою співробітників, вони переплітаються між собою. Так, банки володіють унікальною здатністю створювати засоби платежу, які використовуються в господарстві для організації товарного звернення і розрахунків. Мова йде про відкриття і ведення чекових і інших рахунків, службовців основою безготівкового обороту. Господарство не може існувати і розвиватися без добре відлагодженої системи грошових розрахунків. Звідси велике значення банків, як організаторів цих розрахунків.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення

  • Завдання фінансової діяльності та напрями фінансової роботи — Гладких Т. В.