Курсова робота «Фінансовий стан, ліквідність та платоспроможність підприємства», 2006 рік

З предмету Фінанси · додано 25.10.2007 14:21 · від Нина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Теоретичні та методичні основи ліквідності та платоспроможності 4 1.1. Основні завдання і джерела аналізу фінансового стану підприємства 4 1.2. Загальна модель і система показників аналізу фінансового стану 5 1.3. Аналіз ліквідності та платоспроможності підприємства 10 2. Аналіз платоспроможності та ліквідності ТОВ CВФ «Флагман-Арт» 20 2.1. Характеристика СВФ «Флагман-Арт» як об’єкта дослідження 20 2.2. Аналіз фінансово-майнового стану підприємства 21 2.3. Аналіз платоспроможності та ліквідності СВФ «Флагман-Арт» 26 2.4. Аналіз результатів діяльності підприємства 32 3. Пропозиції по підвищенню платоспроможності та ліквідності ТОВ СВФ «Флагман-Арт» 34 Висновки 38 Список літератури 29 Додатки 40

Висновок

Підсумовуючи проведене дослідження, необхідно зазначити, що платоспроможність підприємства та його фінансовий стан – найважливіші характеристики економічної діяльності підприємства.

Стійке фінансове становище формується в процесі всієї виробничо-господарської або комерційної діяльності підприємства. Однак, партнерів та акціонерів підприємства цікавить не процес, а результат, тобто саме показники фінансового стану за звітний період, які можна визначити на базі публічної, офіційної звітності.

Аналіз фінансового стану, платоспроможності та ліквідності було проілюстровано на прикладі ТОВ СВФ «Флагман-Арт», яке було створено в 1994 р. для насичення ринку товарами, надання послуг населенню, підприємствам, організаціям і установам, виробництва товарів народного споживання, продукції виробничого призначення.

Узагальнюючі всі проведені розрахунки ліквідності та платоспроможності за 2003 – 2005 рр. можна впевнено сказати, що ТОВ СВФ «Флагман-Арт» є платоспроможним, тобто здатне своєчасно і в повному обсязі виконати розрахунки за короткостроковими зобов’язаннями.

Підводячи висновок СВФ «Флагман-Арт», можна вважати платоспроможним і ліквідним.

До пропозицій з вдосконалення платоспроможності та ліквідності ТОВ СВФ шляхом, перш за все, необхідно віднести недопущення утворення дебіторської та кредиторської заборгованості за рахунок:

- проведення та удосконалення політики кредитування, застосовуючи систему оцінки банками кредитоспроможності покупців;

- планування обсягу виручки від реалізації продукції в кредит по місяцях;

- проведення аналізу фінансового стану контрагента;

- укладання угод з постачальниками на вигідних для підприємствах умовах оплати;

- нормування поточних потреб у коштах для, наприклад, мінімальної заборгованості по заробітній платі; мінімальної заборгованості за резервом, майбутніх платежів; надлишку власних джерел формування оборотних активів; структура інших джерел; структура позикових активів тощо;

- формування резервів для погашення кредиторської заборгованості.

Зменшення дебіторської заборгованості на ТОВ СВФ «Флагман-Арт» можна здійснити за допомогою:

- стягнення звичайним шляхом (отримання сплати по рахункам);

- передачи дебіторської заборгованості третій особі (в якості застави при кредитуванні, факторинг, уступка права вимоги).

Для вдосконалення методики фінансової звітності та оцінці кредитоздатності для ТОВ СВФ «Флагман-Арт» необхідно запровадити повний перехід на комплексні комп’ютерні програми та автоматизацію робочого міста для бухгалтера-економіста.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення