Курсова робота «Цифрові пристрої та мікропроцесори», 2007 рік

З предмету Техніка, технології · додано 22.10.2007 16:02 · від gost · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Спрощення логічної функції y 3 2. Мінімізація логічної функції у в різних формах 4 2.1. Реалізація функції у в базисі І-НЕ 5 2.2. Реалізація функції у в базисі АБО-НЕ 6 2.3. Реалізація функції у в базисі І-АБО-НЕ 7 2.4. Порівняння складності реалізації функції в різних формах 8 2.5. Мінімізація схеми в одному елементному базисі 8 3. Виконання елементів технічного проектування 9 3.1. Вибір мікросхеми 9 3.2. Основні технічні характеристики мікросхеми 9 3.3. Схема пристрою на основі вибраної мікросхеми 10 4. Реалізація функції у на основі дешифратора 11 5. Реалізація функції у на основі мультиплексорів різної розрядності 13 5.1. Реалізація функції у на основі мультиплексора 16:1 13

Висновок

Цифрові пристрої та мікропроцесори давно стали невід’ємною часткою нашого повсякденного життя. Від того, на скільки коректно та оптимально спроектовано пристрій, залежить його вартість та функціональність. В умовах ринкової економіки та постійного прогресу науки, саме ці чинники впливають на успіх того чи іншого пристрою. Якщо він громіздкий, важкий, має більш дешеві аналоги і не задовольняє своєю роботою кінцевого споживача, то цей витвір науки не буде мати успіху на ринку.

В курсовій роботі автор розглянув можливість виконання завдання за допомогою різних форм. Практична реалізація функцій в різних базисах дозволила порівняти рівні виниклої складності процесу впровадження функції в різних формах. Також була приділена увага можливості мінімізації схеми в одному елементному базисі. Такі пошуки оптимального рішення мають величезне значення для вирішення практичних завдань. Враховуючи зростання рівню технологій необхідно в своїй роботі завжди використовувати різні підходи, інноваційні рішення, та порівнювати отримані результати для можливості зробити адекватні висновки.

На наш погляд, автор з успіхом впорався з поставленим завданням з технічного проектування. Зрозуміло викладена інформація щодо вибору мікросхеми на основі її технічних характеристик, яка дозволила спроектувати відповідну схему пристрою на основі зробленого вибору. Також величезне практичне значення має проведена робота по реалізації функції на основі: дешифратора та мультиплексорів різної розрядності. Саме такі експериментальні дії дозволяють виробити оптимальне рішення для фізичної реалізації пристрою. Проектування цифрових пристроїв – дуже відповідальне завдання, воно потребує відповідної кваліфікації та значного експериментального досвіду.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали