Курсова робота «Фінансова санація підприємства», 2006 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 21.10.2007 13:18 · від Aleknik · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Розділ 1. Фінансова санація підприємства, її економічний зміст та порядок проведення 1.1. Фінансова криза на підприємстві: симптоми та фактори, що її спричиняють 3 1.2. Економічна сутність санації підприємства 6 1.3. Прийняття рішення про фінансове озоровлення підприємства 8 1.4. Порядок проведення фінансової санації 10 Розділ 2. Планування та фінансування санації підприємства 2.1. План санації 12 2.2. Санаційна спроможність підприємства та її оцінка 16 2.3. Внутрішні фінансові джерела санації підприємства 18 Розділ 3. Основні шляхи удосконалення санації. 3.1. Санація із залученням коштів власників підприємства 3.2. Участь кредиторів у фінансовому оздоровленні боржника Висновок Список використаної літератури

Висновок

Санаційний контроль застосовується для отримання оперативної інформації щодо наявності резервних коштів. На основі отриманих даних розробляються та приймаються рішення щодо можливих способів використання резерву.

Проекти санації спільно розробляють фінансові та контролінгові підрозділи компанії чи підприємства, яке перебуває у кризовому стані. Також у цьому процесі приймають участь незалежні консалтингові та аудиторські фірми, розпорядники майна, потенційний сенатор або його представник. Санація застосовується у випадку, коли підприємство перебуває у стані фінансової кризи. Цей процес проявляється в розбалансованій діяльності та обмеженні можливостей здійснення фінансового впливу. Це, в свою чергу, призводить до зниження платоспроможності, росту збитків. Діяльність такого підприємства стає неефективною.

Щоб вибрати найбільш ефективний спосіб санації, потрібно, на наш погляд, виявити фактори, котрі призвели до виникнення кризового стану.

Одним із способів санації є укладення мирної угоди щодо виконання зобов’язань перед кредиторами. Претензії будуть відновлені, якщо підприємство- боржник буде визнане банкрутом до того моменту, коли угода буде виконана. У курсовій роботі були розглянуті також інші методи санації. Зокрема, санація може відбуватися шляхом погашення боргових зобов’язань та за допомогою залучення цільових кредитних коштів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення