Курсова робота «Правова система України за часів НЕПу», 2003 рік

З предмету Право · додано 18.10.2007 16:24 · від Irnolda203 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Причини впровадження нової економічної політики в Україні 2.Державний лад 3.Судова система і інші правоохоронні органи 4. Правова система за часів НЕПу 4.1. Конституційне право 4.2. Цивільне право 4.3. Сімейне право 4.4. Трудове право 4.5. Земельне право 4.6. Кримінальне право 4.7. Процесуальне право 4.8. Виправно-трудове право 4.9. Адміністративне право Висновки Література

Висновок

Дана курсова робота має на меті розкриття основ правової системи України за часів НЕПу.

На протязі 1918 – 1920 років більшовики прагнули запровадити безтоварну централізовану економіку. Але їх наполегливі спроби були провальними. Від економічного та політичного банкрутства радянський уряд змогло врятувати введення так званої «нової економічної політики». Але запроваджена політика визначалася своєю непослідовністю та неможливістю об’єднати інтереси сіл і міст. Тому механізми НЕПу могли сприяти розвитку сільського господарства, але, при цьому, на технічну реконструкцію промисловості коштів не вистачало.

Стан економіки країни був таким, що націоналізована промисловість виявилась ізольованою від ринку, що значно понизило рівень ефективності її діяльності. Все більшого поширення набув госпрозрахунок, який не в змозі повноцінно конкурувати з вільною економікою.

Сталін, прийшовши до влади, взяв курс на запровадження командно-адміністративної системи управління, що призвело до остаточного згортання НЕПу. Для здійснення індустріалізації виробництва нове керівництво мало вибрати єдиний шлях: або повна приватизація промислових підприємств та мінімізація втручання держави, або запровадження колективізації в сільському господарстві. Нова партія, що прийшла до влади, прагне максимального контролю над економікою.

Створення Союзу РСР, на мій погляд, остаточно поховав всі можливості України на власну самостійність. Політика новоствореної держави ліквідувала державний суверенітет нашої країни. Право в Україні теж зазнало значного утиску. Законодавство України було інтегровано в загальносоюзне. В країні запанувала диктатура більшовицької партії.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?