Курсова робота «Шляхи підвищення продуктивності праці персоналу підприємства», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 18.10.2007 15:36 · від leda · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Продуктивність праці 1.1. Визначення продуктивності праці 1.2. Принципи продуктивності праці 1.3. Фактори продуктивності праці 2. Мотивація підвищення продуктивності 3. Управління та методи підвищення продуктивності 4. Аналіз рівня продуктивності на ДАЕК “Хмельницькобленерго” Висновки Література

Висновок

Отже, виходячи з усього вище сказаного, зрозуміло, що продуктивності праці - дуже важливий показник, підвищення її рівня має велике значення як для підприємства, оскільки це збільшує його прибутки, підвищує якість продукції, що, в свою чергу, сприяє збільшенню довіри споживачів до підприємства, так і для всієї держави, оскільки підвищення рівня продуктивності праці також має вплив на стабілізацію економіки.

За часів Радянського Союзу не надавалося великого значення зростанню рівня продуктивності праці, і тому зараз в нашій країні мало приділяється уваги цьому показнику. Цілком можливо, що це теж відіграє свою роль у тому, що наша економіка ніяк не може вийти з глибокої кризи.

Перш за все, дуже важливо встановити пряму залежність між зростанням заробітної плати і зростанням продуктивності праці, чого у нас не спостерігається. Так, у нас встановлені різноманітні премії, наприклад, за завчасно виконану роботу, за виконання плану, за економію витрат, за попередження розтрат сировини чи матеріалів тощо. Але мало на якому підприємстві можна знайти серед статей витрат, наприклад, статтю витрат на виплату премій за підвищення якості продукції.

Для підвищення продуктивності праці велике значення мають різноманітні раціоналізаторські пропозиції та вдосконалення. Але робітники українських підприємств не звикли до такого прояву ініціативи. Дуже часто вони просто побоюються втратити через це місце роботи, бо наші керівники намагаються всіма силами втримати свої місця і тому роблять усе від них залежне, щоб їх не позбавили цих посад.

І все це зовсім не сприяє підвищенню рівня продуктивності зокрема і зціленню національної економіки в цілому. Можливо, щось зміниться, коли відійдуть від справ всі ті, хто звик працювати за часів Радянського Союзу, коли все, на перший погляд, було так добре: немає безробіття, всі мають стабільну заробітну плату. Але якою ціною це робилося...

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення