Курсова робота «Оцінка ефективності роботи консультанта», 2004 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 17.10.2007 21:48 · від Kally · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теорія та практика консультування 1 - 3 2. Структура процесу психологічного консультування 4 – 8 3. Консультант. Його роль і місце в консультуванні 9 – 11 4. Оцінка ефективності роботи консультанта 2 – 19 5. Ціннісна система консультанта 20 – 21 6. Професійна діяльність консультанта 22 - 23 Висновок Література

Висновок

Таким чином, можна зробити висновки, що оцінка ефективності роботи консультанта перш за все залежить від самого консультанта, від його особистого усвідомлення того, чим він займається, від його відповідальності та відвертості. Також, не останнє місце в цьому питанні з займає ціннісна система консультанта, його об'єктивність, емоційна налаштованість, емпатичність, аутентичність та ін.

Важливим аспектом в цьому питанні також відіграють рольові функції консультанта. Вони включають в себе і побудову відношень з клієнтом на взаємній довірі, і створення навколо клієнта здорового психологічного клімату, його безпосереднє налаштування на відвертість та довіру. Адже, без цих важливих чинників неможливий сам процес ефективного консультування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?