Дипломна робота «Автоматизована інформаційна система підтримки виробничо-дилерських підприємств», 2007 рік

З предмету Комп'ютери · додано 16.10.2007 14:58 · від zuzuka · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Перелік умовних позначень, символів, одиниць, скорочень і термінів 1. Проектно-конструкторський розділ 1.1. Загальносистемні рішення 1.1.1. Опис процесу діяльності 1.1.2. Опис функцій що автоматизуються 1.1.2. 1 Перелік функцій що автоматизуються 1.1.2. 2 Перелік задач для розробки підсистеми 1.2. Рішення з інформаційного забезпечення 1.2.1. Перелік вхідних даних 1.2.2. Перелік вихідних даних 1.2.3. Логічна структура бази даних 1.3. Опис математичного забезпечення 1.3.1. Огляд алгоритму шифрування 1.3.1. 1 Шифрування з закритим ключем 1.3.1. 2 Шифрування з відкритим ключем 1.3.1. 3 Цифрові підписи 1.3.1. 4 Цифрові сертифікати 1.3.1. 5 Алгоритм шифрування SHA1 1.3.1. 6 Алгоритм шифрування MD5 1.3.2. Обгрунтування вибору алгоритму 1.4. Опис алгоритму створення нового проекту Висновок по роздіу 2. Технологічний розділ 2.1. Керівництво користувача 2.1.1. Робота з меню 2.1.2. Формування нового проекту 2.1.2. 1 Задачі по проекту 2.1.2. 2 Учасники проекту 2.1.2. 3 Контакти по проекту 2.1.2. 4 Звітність по проектах 2.1.3. Права доступу до проекту Виснокок по розділу 3. Організаційно-економічний розділ 3.1. Вихідні положення 3.2. Обгрунтування системи параметрів 3.3. Аналіз варіантів реалізації 3.3.1. Формування параметрів ПП 3.3.2. Варіанти реалізації основних функцій ПП 3.3.3. Оцінка рівня якості ПП 3.4. Економічний аналіз варіантів ПП 3.4.1. Визначення витрат на розробку ПП 3.4.2. Розрахунок економічної ефективності 3.4.3. Вибір кращого варіанта реалізації ПП за критерієм ефективності 3.5. Обгрунтування ефективності впровадження ПП 3.5.1. Розрахунок витрат для машинного варіанта 3.5.2. Розрахунок витрат для ручного варіанта 3.5.3. Показники порівняльної ефективності 3.5.3. 1 Розрахунок витрат для машинного варіанта для 5 осіб 3.5.3. 2 Розрахунок витрат для ручного варіанта для 5 осіб 3.5.3. 3 При порівнянні ручної та машинної праці Висновок по розділу Висновок Список літератури

Висновок

При виконанні дипломної роботи ми докладно розглянули та вивчили проблеми обробки та зберігання інформації в єдиній базі для компаній, які використовують територіально розподілену систему філіалів. Програма, яка була розроблена, об’єднує в єдину інформаційну базу даних всі філіали компанії, не дивлячись на територіальні віддаленості. Завдяки швидкому доступу до бази даних значно полегшується процес прийняття рішень з управління та щодо подальшого напрямку діяльності компанії.

В рамках дипломного проекту була детально розглянута одна із підсистем – підсистема ведення проектів, яка автоматизує та систематизує роботу персоналу різних підрозділів.
Переваги розробленої підсистеми перед наявними програмами-аналогами наступні: багатоплатформенна серверна та клієнтська частини, невибагливість до системного ресурсу, невисока вартість впровадження і підтримки, стабільна робота при неякісному інтернет-сполученні.

На наш погляд, при розробці системи першочергова увага була приділена безпеці та розподіленню права доступу до інформаційної бази. Також вдалося розробити зручний та простий у користуванні інтерфейс робочого місця користувача системи. Система розроблялась так, щоб не бути прив’язаною до конкретної компанії, тому може використовуватись на будь-якому підприємстві - від малого до середнього.

Можна сказати, що задачі, поставлені в дипломному проекті на розробку підсистем, були виконані в повному обсязі, хоча деякі труднощі, зокрема в адмініструванні системи та її супроводженні виникають, що вимагає додаткової підготовки спеціалістів, тому програма повинна бути доопрацьованою.

В організаційно-економічному плані була розрахована економічна ефективність впровадження системи функціонально-вартісних аналізів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення