Курсова робота «Основні методи державного регулювання та підтримки зовнішньоекономічної діяльності», 2007 рік

З предмету ЗЕД · додано 13.10.2007 18:11 · від nuta · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Значення державного регулювання зовнішньо-економічної діяльності 1.1. Поняття та сутність зовнішньоекономічної діяльності 1.2. Органи державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності Розділ 2. Методи регулювання зовнішньоекономічної діяльності 2.1. Митно-тарифне регулювання ЗЕД 2.2. Нетарифне регулювання ЗЕД Розділ 3. Аналіз міжнародних перевезень Висновки та пропозиції Список використаних джерел

Висновок

Предметом нашого дослідження виступило державне регулювання та обґрунтування необхідності його застосування. В ході вивчення даної теми ми також розглянули принципи здійснення зовнішньоекономічної діяльності, оскільки вона є одним із можливих шляхів покращення та стабілізації загального економічного стану України.

Економіка будь-якої держави базується на розвитку зовнішньоекономічних відносин, здійснення яких неможливе без застосування державних регуляторних інструментів. Від результатів здійснення зовнішньоекономічної діяльності, на наш погляд, залежить економічний добробут держави в цілому, а також конкурентоздатність окремих національних виробників.

Регулювання здійснюється комплексно. З цією метою держава використовує митну, експортну, податкову політику. У курсовій роботі ми також розглянули органи, котрі займаються регулюванням та сприяють розвитку зовнішньоекономічних відносин діяльності у різних державах. Важливе місце у цьому процесі займають законодавчі та виконавчі органи, а також спеціалізовані міністерства, котрі відповідають за встановлення та підтримку зовнішньоекономічних зв’язків. Регулювання цієї сфери відносин відбувається також за участю головного фінансового органу, яким виступає, як правило, Національний банк. Митної служби і Міжвідомчої комісії.

Регулювання може здійснюватись за допомогою тарифів та без їх застосування. Найчастіше зовнішньоекономічна діяльність регулюється за допомогою квот, ліцензій, та звичайних тарифів. Таким чином відбувається контроль над ввезенням та вивезенням окремих видів продукції. Шляхом регулювання імпортних операцій держава підтримує національних виробників, що сприяє загальноекономічному росту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення