Дипломна робота «Застосування PR-технологій у сфері професійної орієнтації», 2017 рік

З предмету Маркетинг · додано 14.03.2019 13:25 · від Lub · Додати в закладки
150 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 Розділ 1. Pr-технології як інструмент розвитку професійної орієнтації. 6 1.1. Становлення, розвиток і значення професійної орієнтації. 6 1.1.1. Становлення та розвиток профорієнтації. 6 1.1.2. Західний досвід профорієнтації. 9 1.2. Сучасний стан профорієнтації в Україні. 15 1.3. Зв’язок PR-технологій з професійною орієнтацією. 21 Розділ 2. Аналіз функціонування центрів професійної орієнтації в україні та світі. 25 2.1. Аналіз функціонування центрів профорієнтації в Україні. 25 2.2. Принципи функціонування зарубіжних центрів професійної орієнтації. 35 2.3. Порівняльний аналіз української та зарубіжної систем профорієнтації. 39 Розділ 3. Шляхи удосконалення професійної орієнтації в україні на основі pr-технології. 43 3.1. Сучасні PR-технології у профорієнтації на прикладі PR-проекту «Зрозумій себе». 43 3.1.1. Розробка аналітичної частини проекту. 43 3.1.2. Розробка планової частини проекту. 45 3.1.3. Розробка організаційної частини проекту. 47 3.1.4. Розробка комунікативної частини проекту. 49 3.1.5. Розробка економічної частини проекту. 54 3.2. Рекомендації з удосконалення профорієнтації шляхом реалізації PR-проекту «Зрозумій себе». 57 Висновки. 59 Список використаних джерел. 61 Додатки. 68

Висновок

1) Проаналізувавши роботи системи професійної орієнтації у різних країнах бачимо, що професійна орієнтація є складовою частиною освітнього процесу, який підтримується державними органами влади та супроводжує людину впродовж всього життя; держава висуває вимоги за потрібними професійними кадрами, ці вимоги приймаються до уваги при формуванні рекомендацій особі, щодо професійної орієнтації.
При аналізі функціонування роботи системи професійної орієнтації в Україні були виявлені наступні проблеми: несистематичність професійної орієнтації, відсутність доступної, якісної інформації з приводу питання важливості професійної орієнтації та чітко сформованого попиту на професійні кадри з боку держави.
1) У першому розділі було розглянуто доцільність використовування сучасних PR-технологій для вирішення сформованих вище проблем.
2) У другому розділі дипломної роботи представлений аналіз українських та іноземних центрів професійної орієнтації для більш детального ознайомлення з основними принципами їх роботи.
Українські центри профорієнтації істотно відстають від роботи англійського центру через невирішеність основних профорієнтаційних проблем. Російський центр профорієнтації пропонує авторський метод діагностування та роботи з особами без використання тестів, але це не вирішує основні профорієнтаційні питання.
3) У третьому розділі дипломної роботи приведений практичний PR-проект, який містить основні рекомендації щодо покращення функціонування системи професійної орієнтації в Україні.
PR-проект «Зрозумій себе» містить план відкриття центру та привернення уваги до нього. Також, наявні рекомендації для розвитку центру, його розширення та проведення соціальних заходів, спрямованих на підняття питань професійної орієнтації у свідомості людей та приверненні уваги до цього питання з боку органів державної влади.
Дипломна робота розглядає основні проблеми функціонування системи професійної орієнтації, базуючись на роботах з професійної орієнтації, іноземному досвіді, аналізу української системи профорієнтації. За допомогою вивчення роботи сучасних профорієнтаційних центрів в Україні, Росії та Англії, робимо висновки щодо ефективності методів та принців роботи вище вказаних центрів.
Сформовані власні рекомендації у формі PR-проекту «Зрозумій себе» для розв’язання сформованих у першому розділі задач.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 150 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?