Дипломна робота «Роль брендбілдінгу у просуванні послуг індустрії краси»

З предмету Маркетинг · додано 12.04.2018 17:39 · від Lub · Додати в закладки
150 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Теоретичні засади брендбілдінгу та тенденції його розвитку.6 1.1. Аналіз основних теоретичних понять брендбілдінгу.6 1.2. Законодавче забезпечення брендингу в Україні та європейських країнах.15 1.3. Світові тенденції розвитку брендингу.23 Висновки до розділу 1.32 Розділ 2. Аналіз технологій брендбілдінгу у просуванні послуг індусрії краси.34 2.1. Особливості створення та специфіка роботи салонів краси.34 2.2. Бренд як необхідна складова створення сучасної та успішної імідж-студії.44 2.3. Особливості створення та просування сильного бренду в сфері індустрії краси.52 Висновки до розділу 2.62 Розділ 3. Розробка соціокультурного проекту Імідж-студії.64 3.1. Аналітично-дослідницька стадія створення проекту.64 3.2. Організація і планування брендбілдінга імідж-студії.73 3.3. Маркетингова складова та економічна ефективність проекту.78 Висновки до розділу 3.92 Висновки.94 Список використаних джерел.97 Додатки.103

Висновок

У результаті дослідження, було виявленно, що головною метою брендингу залишається формування позитивного ставлення людини до продукту конкретної компанії, вираженої в рівні лояльності клієнтів. Відносини клієнтів і компаній будуються на основі комуніцаціі, тому ми спостерігаємо зміни роботи маркетингу, де орієнтація на максимізацію продажів, змінилася на поліпшення і підтримки зв'язків з клієнтом.
У зв'язку з тим, що в даний час на ринку цього бізнесу, як в Україні, так і в світі спостерігається підйом, а в деяких країнах на обличчя надлишок імідж студій, то ринок реклами в даній області відчуває постійні зміни. Зараз в Україні створюється безліч брендів-одноденок; наслідком цього є те, що споживач плутається в брендах-конкурентах і з усіх представлених імідж студій знає лише кілька. В результаті бюджети, витрачені на рекламу і брендинг, не окупаються в тій мірі, в якій би цього хотілося власникам імідж студій. На людей у великих містах обрушується великий потік інформаційного шуму, що в свою чергу заважає розвитку брендів.
У споживачів виробляється імунітет проти сприйняття непотрібної інформації. Тому для створення бренду в сфері імідж студій важливі такі складові, як брендинг, маркетингова стратегія і правильно підібрані засоби реклами. Крім цього вкрай важливо підібрати концепцію для просування імідж студії. Помилкою багатьох «імідж студій-одноденок» є те, що у них зовсім немає концепції. Дуже часто нові імідж студії намагаються зробити схожими на вже існуючі.
Стратегія просування бренду в сфері бізнесу індустрії краси має специфічність. В даному випадку мова йде не стільки про результати від наданих імідж студією послуг, скільки про вміння піднести їх клієнтам. Тут важливо не тільки залучити клієнта, а й донести до нього, різницю між послугою в даній імідж студії, від аналогічної послуги сусідньої імідж студії. Це може бути, як матеріальна вигода, так і нематеріальна. Звідси випливає важливість вибору оптимального шляху в стратегії просування бренду студії краси. Розвиток бізнесу індустрії краси в Україні зумовлюють актуальність аналізу методів і технологій просування, процесів створення та трансляції іміджу, налагодження взаємин з численними контактними аудиторіями.
Використання стратегії багатомарочного підходу пояснюється декількома причинами. По-перше, виробник має можливість отримати більше торгової площі в магазинах для викладення своїх товарів. По-друге, не так вже багато споживачів, настільки прихильних до однієї марки, щоб не спробувати іншу. Єдиний спосіб отримати «мандрівника», який не проявив раніше ніякої марочної прихильності, це запропонувати йому вибір з декількох товарів різних марок. По-третє, створення нових марочних товарів стимулює ініціативу і підвищує віддачу працівників організації виробника.
У зв'язку з тим, що в період глобалізації традиційні методи реклами стають неефективними необхідно шукати нові шляхи і пробувати нові методи просування.
Брендинг є невід'ємним компонентом вибудовування довгострокових відносин між фірмою і клієнтом. Він асоціюється у свідомості клієнтів і споживачів з цією фірмою, тому всі позитивні сторони повинні бути відображені в цьому створеному бренді.
За останні 20 років індустрія сфери краси почала активно розвиватися. В даний час на ринку салонного бізнесу спостерігається величезна конкуренція. Однак, офіційні органи влади не хочуть визнавати, що дану сферу бізнесу можна вважати індустрією. Але цьому є ряд підтверджень, наприклад, в ній задіяно величезну кількість фахівців різного профілю і напрямків діяльності. Крім цього зростає кількість щорічних міжнародних конференцій.
Бренд є необхідною складовою сучасних успішних організацій. Конкуруючим один з одним компаніям з кожним роком стає все складніше і складніше завоювати лояльність своїх споживачів. Споживач вимагає від виробника задоволення незаявлених емоційних потреб. Лояльність - це основний показник у відносинах між брендом і споживачем. Відповідно величина активу бренду безпосередньо залежить від споживачів.
Для того щоб зробити бренд з салону краси, необхідно, щоб він мав яскравий і індивідуальний стиль, який би відрізнявся від «сірої маси» і викликав довіру у відвідувачів. Тільки після цього починається робота над побудовою бренду. У багатьох великих компанії сума активів набагато дорожче, ніж сума матеріальних активів. На сучасному ринку спостерігається все більше брендів, які намагаються розширюватися. Однак це не завжди ефективно.
Зазвичай витрати на створення салону краси окупаються протягом від року до двох років. Створення салону займає три-чотири місяці. Це, звичайно, якщо вже підібрано приміщення. За цей термін можна виробити концепцію, намалювати проект, зробити ремонт, підібрати обладнання і персонал, отримати необхідні дозволи, запустити салон. Все це можна зробити самостійно, використовуючи покрокову методику, описану вище. Якщо є труднощі, то можна запросити фахівців, які допоможуть з тим чи іншим питанням або навіть здадуть вам готовий салон під ключ. Пам'ятайте, що починати роботи краще влітку і восени, щоб ваш салон відкрився ближче до новорічних свят, взимку набрав обертів, а навесні, коли більшість клієнтів починає особливо ретельно «чистити пір'ячко», зібрав повний урожай доходів.
Бренд, торгова марка або маркетингове рішення для тієї, чи іншої компанії мають відображати якість, впізнавальність і авторитетність.
Завершальною позицією може стати твердження, що без надання належної уваги питанням брендбілдінгу, імідж студія має ризик втрачати велику кількість потенційних клієнтів. Проведені дослідження та аналіз сучасних факторів, а також запропоновані пропозиції є підґрунтям для подальших досліджень щодо стимулювання розвитку брендбілдінгу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 150 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?