Курсова робота «Діяльність туроператорів: планування, маркетинг і організація пакетних турів.», 2017 рік

З предмету Туризм · додано 02.05.2017 20:35 · від kseniya_www · Додати в закладки
77 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи діяльності туроператорів 5 1.1. Поняття туристичної індустрії та зміст діяльності туристичних операторів 5 1.2. Завдання та функції туроператорів 9 Розділ 2. Оцінка роботи туроператорів 13 2.1. Планування пакетного туру 13 2.2. Маркетингові заходи з реалізації пакетних турів 17 2.3. Організація пакетного туру туристичного оператора 20 Висновок 26 Список використаної літератури 28

Висновок

Вивчення теоретичних основ діяльності туристичних операторів показало, що на сьогодні питання діяльності підприємств, що займаються наданням туристичних послуг є законодавчо регульованими, відповідно до Закону “Про тирузм” туристичні оператори (туроператори) – юридичні особи, створені згідно із законодавством нашої країни, для яких винятковою діяльністю є організація та забезпечення створення туристичного продукту, реалізація та надання туристичних послуг, а також посередницька діяльність із надання характерних та супутніх послуг і які у встановленому порядку отримали ліцензію на туристичну діяльність
Відповідно до законодавства туристичні оператори можуть займатись:
1) організацією і забезпеченням створення туристичного продукту, реалізацією і наданням туристичних послуг;
2) наданням послуг з оформлення документів для виїзду за межі України;
3) посередницькою діяльністю з укладання договорів на туристичне обслуговування з іноземними суб’єктами туристичної діяльності.
Туроператор виконує роботу з формування туристського продукту його просування на ринок, а також з реалізації. Під формуванням туру розуміється складання упорядкованої та визначеної і за строками, цілепокладанням, погодженої за вартістю і якістю послідовності послуг і робіт, укладання договорів на їх надання, належне бронювання й резервування. Під просуванням розуміється комплекс робіт мотивації споживача придбати туристичний продукт, це реклама турів і послуг (хоча це не одне й теж). Термін «реалізація» має двояке тлумачення: продаж, виконання. За класичною схемою діяльності туроператор виконує тільки оптовий продаж туристського продукту туристським агентам-оптовикам, які далі розподіляють продукт по регіонах і продають через місцеві туристичні агентства.
Курсова робота виконувалась на базі діяльності туристичного оператора “Аккорд-тур”. Основний вид діяльності підприємства - надання професійних туристичних послуг туристам.
Фірма надає безліч різноманітних послуг і турів: від дайвінгу на Галапагоських островах до сходження до вулканів в Еквадорі. Тому вартість кожного туру залежить від різних чинників.
Проведемо яким чином проводиться планування пакетного туру на прикладі організації туристичної поїздки туру вихідного дня в Італію. Аналіз проведемо на базі діяльності туристичної агенції "Аккорд-Тур", що здійснює свою діяльність у Львові.
Планування пакетного туру проходить в декілька етапів.
1. На першому етапі необхідно скласти програму туру. Тут необхідно врахувати всі цікаві місця, які туристу буде цікаво відвідати, і спланувати по них маршрут.
2. Після проведення планування маршруту необхідно заключити домовленості із місцями для відпочинку туристів, де можна буде переночувати або зупинитись групі туристів на декілька днів.
3. На третьому етапі необхідно організувати можливість харчування туристів. Це повинно бути декілька альтернативних місць громадського харчування, які зможуть оперативно обслужити всю групу туристів і надати їм повноцінне якісне харчування.
4. Обов'язковою умовою організації туру є вибір способу доїзду. Для цього підприємство повинно мати або власний транспорт, або брати його на прокат. Якщо це авіаперельот, то необхідне завчасне бронювання місць.
5. Організація документального оформлення - є чи не найважливішим етапом організації комплексного туристичного сервісу. Для того, щоб тур відбувся, необхідно зібрати весь пакет документів в туристів та отримати візи.
6. Складання кошторису поїздки. Після чіткого планування програми туру необхідно скласти кошторис поїздки із врахуванням різних варіантів екскурсій та способів відпочинку.
Обов’язковою умовою проведення виїзних турів за кордон є страхування туристів.

Коментар модератора

Дана робота є авторською — її текст унікальний, містить посилання на використану літературу. Робота є повнотекстовою, відповідає темі та змісту, містить всі перелічені додатки та здана на високу позитивну оцінку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 77 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?