Курсова робота «Особливості обліку в Австрії», 2016 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 09.01.2017 14:15 · від Anastasia · Додати в закладки
77 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Історія обліку в Австрії. 4 2. Нормативно-правове регулювання обліку та звітності в Австрії (кодекси, закони, стандарти).8 3. Державні та громадські професійні організації, які регулюють ведення обліку та складання звітності в Австрії.10 4. Вимоги до складання фінансової звітності в Австрії.12 5. Особливості застосування МСФЗ в Австрії (початок застосування МСФЗ, перелік підприємств, які зобов’язані застосовувати МСФЗ, етапи впровадження МСФЗ).16 6. Бухгалтерські професії в Австрії (освіта та аналіз ринку праці бухгалтера).21 7. Порівняльна характеристика національних стандартів обліку Австрії та МСФЗ (оформлено таблицею).24 Висновки.25 Список використаної літератури.26

Висновок

Бухгалтерський облік здійснюється відповідно до Закону Австрії про бухгалтерський облік 1991 роки (Rechnungslegungsgesetz, RLG), який враховує положення 4-ої і 7-ої Директив Євросоюзу з обліку в компаніях і національним планом рахунків. Особливі правила обліку застосовуються в банківської, фінансової, інвестиційної та страхової галузях.
Відповідальність за ведення бухгалтерського обліку несе Директор компанії.
Після реєстрації фірми в торговому суді і (або) отримання ліцензії на підприємницьку діяльність необхідно протягом місяця повідомити в податкові органи про початок діяльності фірми, після чого виникає питання ведення бухгалтерії.
Фірми, зареєстровані в торговому суді, зобов'язані вести так звану бухгалтерію і здавати річний баланс.
Для середніх і великих компаній необхідний аудит. Середня вартість аудиту на 100 проводок в рік - 1500 ЄВРО.
Керівникам фірм необхідно знати, що наймання реальної робочої сили в Австрії пов'язаний з тим, що за працівників фірм необхідно платити внески соціального страхування. Але такі внески платить не тільки роботодавець, а й працівник.
Необхідно відзначити, що негативний баланс компанії, так само як її нездатність платити податки, веде до ініціювання процедури банкрутства.
По цій курсовій можна зробити висновок, що бухгалтерський облік в Австрії розвивався активно, австрійські бухгалтера внесли великий вклад в розвиток бухобліку в Європі та світі поряд з бухгалтерами Німеччини, Італії та інших розвинених країн.

Коментар модератора

Дана робота є авторською — її текст унікальний, містить посилання на використану літературу. Робота є повнотекстовою, відповідає темі та змісту, містить всі перелічені додатки та здана на високу позитивну оцінку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 77 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?