Курсова робота «Особливості обліку в Австрії», 2016 рік
З предмету Бухгалтерський облік · додано 09.01.2017 14:15 · від Anastasia
Зміст
Висновок
Бухгалтерський облік здійснюється відповідно до Закону Австрії про бухгалтерський облік 1991 роки (Rechnungslegungsgesetz, RLG), який враховує положення 4-ої і 7-ої Директив Євросоюзу з обліку в компаніях і національним планом рахунків. Особливі правила обліку застосовуються в банківської, фінансової, інвестиційної та страхової галузях.
Відповідальність за ведення бухгалтерського обліку несе Директор компанії.
Після реєстрації фірми в торговому суді і (або) отримання ліцензії на підприємницьку діяльність необхідно протягом місяця повідомити в податкові органи про початок діяльності фірми, після чого виникає питання ведення бухгалтерії.
Фірми, зареєстровані в торговому суді, зобов'язані вести так звану бухгалтерію і здавати річний баланс.
Для середніх і великих компаній необхідний аудит. Середня вартість аудиту на 100 проводок в рік - 1500 ЄВРО.
Керівникам фірм необхідно знати, що наймання реальної робочої сили в Австрії пов'язаний з тим, що за працівників фірм необхідно платити внески соціального страхування. Але такі внески платить не тільки роботодавець, а й працівник.
Необхідно відзначити, що негативний баланс компанії, так само як її нездатність платити податки, веде до ініціювання процедури банкрутства.
По цій курсовій можна зробити висновок, що бухгалтерський облік в Австрії розвивався активно, австрійські бухгалтера внесли великий вклад в розвиток бухобліку в Європі та світі поряд з бухгалтерами Німеччини, Італії та інших розвинених країн.
Коментар модератора
Дана робота є авторською — її текст унікальний, містить посилання на використану літературу. Робота є повнотекстовою, відповідає темі та змісту, містить всі перелічені додатки та здана на високу позитивну оцінку.