Курсова робота «Особливості обліку в Індонезії», 2016 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 09.01.2017 14:13 · від Anastasia · Додати в закладки
77 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Історія обліку в Індонезії.4 2. Нормативно-правове регулювання обліку та звітності у Індонезії (кодекси, закони, стандарти).7 3. Державні та громадські професійні організації, які регулюють ведення обліку та складання звітності в Індонезії.8 4. Вимоги до складання фінансової звітності в Індонезії.10 5. Особливості застосування МСФЗ в Індонезії (початок застосування МСФЗ, перелік підприємств, які зобов’язані застосовувати МСФЗ, етапи впровадження МСФЗ).11 6. Бухгалтерські професії в Індонезії (освіта та аналіз ринку праці бухгалтера).14 7. Порівняльна характеристика національних стандартів обліку Індонезії та МСФЗ (оформлено таблицею).20 Висновки.31 Список використаної літератури.32

Висновок

Висновок

Отже, Індонезія не прийняла МСФЗ. Додаткові зауваження, представлені на прихильність Індонезії полягає в підтримці МСФО в якості загальноприйнятого обліку стандарт і продовжити процес конвергенції МСФЗ, додатково зведення до мінімуму розрив між САК та МСФЗ. Індонезія поки оголосити про своє план повного прийняття МСФЗ в Індонезії. Рішення обрати підхід конвергенції замість повного прийняття було заснований на розгляді потенційної інтерпретації та реалізації питання. Так що робить публічне зобов'язання підтримувати МСФЗ у 8 грудня 2008 року DSAK IAI був сходяться до SAK в сторону МСФЗ. В результаті перший фаза процесу конвергенції МСФЗ, САК на 1 січня 2012, по суті, відповідно до МСФЗ за станом на 1 січня 2009 року, але є ряд відмінностей і кілька МСФЗ і Інтерпретації не мають SAK еквіваленти.
Є три національні професійні організації бухгалтерів, що працюють в Індонезії:
Інститут дипломованих бухгалтерів Індонезії (IAI)
Індонезійський інститут сертифікованих бухгалтерів (IAPI)
Індонезійський інститут бухгалтерів з управлінського обліку (МАМІ)
Фінансова звітність включає в себе не тільки фінансову звітність, а й інші засоби передачі інформації, яка відноситься, прямо або побічно, до інформації, представленої бухгалтерської системи, тобто інформація про ресурси підприємства, зобов'язання, доходи і т.д.
Існує встановлена професія бухгалтера з чітко визначеною організаційної структурою в Індонезії. Індонезійський інститут бухгалтерів (IAI) є єдиним професійним органом в бухгалтерії.

Коментар модератора

Дана робота є авторською — її текст унікальний, містить посилання на використану літературу. Робота є повнотекстовою, відповідає темі та змісту, містить всі перелічені додатки та здана на високу позитивну оцінку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 77 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?