Курсова робота «Неологізми української мови в сучасних засобах масової інформації», 2015 рік

З предмету Філологія · додано 07.12.2016 15:11 · від Anastasia · Додати в закладки
70 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 Розділ 1. Основні положення терміну «неологізм».6 1.1. Суть питання «неологізм».6 1.2. Причини появи неологізму.7 1.3. Проблеми, які виникають при вивченні неології.8 1.4. Класифікація неологізмів.9 1.5. Неологізми як спосіб відображення дійсності у творчості українських письменників.13 1.6. Неологічні зобов’язання творця.14 1.8. Висновок.15 Розділ 3. Лексичні інновації у меда діаспорі.16 3.1. Нова економічна лексика.16 3.2. Інновації на тему політика.17 3.3. Лексичні неологізми у рекламі.17 Висновки.20 Список використаної літератури.21

Висновок

Незважаючи на те, що неологізми знаходяться під пильною увагою мовознавців, деякі питання сучасної неології залишаються дискусійними до сьогодні. Це пояснюється насамперед тим, що теорія неології досі не має чітких визначень.
Засоби масової інформації якнайкраще віддзеркалюють ці процеси, використовуючи нову лексику чи не найпершими.
На основі проаналізованого матеріалу сучасної всеукраїнської газети
«Українська молодь» можна зробити висновки. Публіцистика в нашій країні стрімко розвивається завдяки активним політичним, економічним та соціальним процесами. Автори публікацій використовують новотвори, абревіатури та запозичення для відображення сьогоднішніх тенденцій до демократизації та глобалізації українського суспільства в усіх його аспектах, оказіоналізми – для надання тексту новизни та відчуття читачем власне авторського «я».
Загалом інтернет-версія всеукраїнської газети «Українська молодь» відображає позитивну картину в українському медійному просторі. Сфера сучасних українських засобів масової інформації засвідчує: мова живе, еволюціонує, і завдання небайдужих до її долі журналістів – вони ж бо належать до основних творців найрізноманітніших текстів – дбати, щоб мова за цих складних обставин залишалася собою, зберігала свої генетико-типологічні риси. Тому журналіст мусить мати тонке мовне чуття, знати, що треба, а чого не варто пускати в обіг.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 70 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?