Курсова робота «Словотвірні іменникові аугментативно-пейоративні типи в сучасній українській мові», 2016 рік

З предмету Філологія · додано 01.12.2016 11:32 · від Діана Трохимець · Додати в закладки
77 грн Вартість завантаження

Висновок


У ході комплексного аналізу пейоративних суфіксів як виразників категорії аугментивності, були виявлені їх формальні і семантичні валентності в українських дериватах.
Відповідно до визначеної мети і поставлених завдань було опрацьовано та проаналізовано теоретичний матеріал щодо словотвірних іменникових аугментативно-пейоративних типів у сучасній українській мові, здійснено аналіз семантики афіксів словотвірної категорії аугментативності.
Я дослідила функціонально-семантичні особливості суфіксів зі значенням ‘пейоративність’. Завдяки цьому було визначено закономірності сполучуваності( валентності ) пейоративних суфіксів української мови;
Було створено дві репрезентативні вибірки: словникову – для з’ясування семантичного потенціалу суфіксів зі значенням ‘пейоративністьʼ і текстову – для виявлення функціонально-стильових особливостей семантики суфіксальних морфем та окремих морфемно-семантичних варіантів.
Тема не є вичерпана, при дослідженні експресивної лексики важливу роль відіграє контекст, що й стане предметом мого дослідження в перспективі.

Коментар модератора

Дана робота є авторською — її текст унікальний, містить посилання на використану літературу. Робота є повнотекстовою, відповідає темі та змісту, містить всі перелічені додатки та здана на високу позитивну оцінку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 77 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?